Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: %90 Dht İnhibitör

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de emu oil ile dmso arasında kalmıştım. Siz şimdi kullanıyorsunuz zaten dmso bu benim için iyi bir referans olacak.
    Ben kesin dmso üstün diyemem biraz araştırın mümkünse emü oilin emilim yeteneğini emilimde iyi olması yeterli benim için çünkü tamamen naturel. Bu hepimiz için çok daha önemli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kesin dmso üstün diyemem biraz araştırın mümkünse emü oilin emilim yeteneğini emilimde iyi olması yeterli benim için çünkü tamamen naturel. Bu hepimiz için çok daha önemli.
    Evet forumcu bey ben de çok merak ediyorum bu emu oili yıllardan beri saç dökülmesi konusunda hep bahsi geçen ama ciddi olarak tecrübe edilmediğini düşündüğüm çok değerli bir yağ hep beraber eğilelim bu konuya.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bir dönem araştırmıştım Türkiye'de bir çiftlik temin ettiğini belirtmişti. Aslında denemek lazım, şakaklardaki direnci bununla kıranlar var bazı platformlarda.

Banned
    Miracle oksizing krem kullanalim mi ne dersin saç için olumlu bi sonuç olur mu sence

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle oksizing krem kullanalim mi ne dersin saç için olumlu bi sonuç olur mu sence

Hocam soruyu yönelttiğiniz şahıstan alıntı yaparsanız(her kim olursa)size daha çabuk döner bildirim kendisine gittiği için,diğer türlü konuyu okuyup görmezse dönmez.
    Konu Kazakcemil tarafından (28.02.2015 Saat 08:17 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    waseda’nın teorisi sanırım dht’nin hücrelere zarar vermesi sonucu dokudan yayılan sitokinlerin foliküle geçip sonuç olarak yanlış apoptosis sürecine neden vermesiydi, çinko oksitten fayda gören bir-iki kişi gördüm, konusunu açacaktım denk gelmem iyi oldu, elinize sağlık
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234