Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
76 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Topikal Bicalutamide, Bimatoprost, Procyanidin B-2, Spiro ve CA Tedavisi

Moderatör
    Yeni tedavin hayırlı olsun.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yalnız Revigen'e dikkat. Çalışmaya göre elma procyanidin'in %30 alkolde 1 ayda %50si inaktif oluyor. Daha uzun süre bozulmadan kalması için %70 alkol gerekiyor. Bu revigen'de yüzde kaç alkol var ya da var mı?
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bicalutamide içerikli losyon işte beklediğim konu geldi. İçerik güzel olmuş.. İnşallah Güzel Haberlerini Bekliyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gardaşlarım dediğim gibi yeni losyonu görücüye çıkartıyorum.

Miracle Losyona birkaç ekleme yaparak bugün itibariyle kullanıma başlıyorum. Tabi ki uzun araştırmalar sonucu oluşturduğum bir losyon tıpkı min+dut olduğu gibi umarım bundan da onun gibi sonuç alırım.

Saç dökülmesinin nedenlerini, nasıl işlediğini az çok hepimiz biliyoruz zaten. Önemli olan bunları bir araya getirip kullanabilme cesaretini göstermekte.

Neyse ben lafı uzatmadan neler kullandığımı ve nasıl losyonu hazırladığımı yazayım.

Öncelikle Procyanidin b-2 ya da elma ekstresi denilen maddenin minoxidil gibi inanılmaz bir saç çıkartıcı olduğu üzerine baya araştırmalarım oldu.

O araştırmalardan biri;
    http://www.applepolyphenols.com/docs...npublished.pdf

Bunun üzerine losyonumun ilk maddesi bu olacak dedim ve araştırdım fakat çok bir ürün bulamadım açıkçası ve aşağıda miracle'ın güzel bir şekilde irdelediği toniği kullanmaya karar verdim. Üzerine içerisinde bir de biotin var, ki ne zamandır kullanmıyorum biotin.

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...etkili-mi.html

Onun yanına bimatoprost gibi yine saç çıkartıcı bir madde ekledim. Yine forumumuzda olan ve tartışılmış bir konu.

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...matoprost.html

Veeee benim ilk araştırmalarımdan olan flutamid, bicalutamide anti-androjenleri flutamid kısa yarılanma süresi nedeniyle eledim ve bicalutamide'te karar kıldım.

Spiro ve Ca zaten Miracle losyonun ana maddeleri, ispatlı bir şeyi kullanmamak olmaz.

Bunların üzerine ben bir de Evin'i ekledim.

Nasıl yaptığıma gelecek olursak;

1 Kutu Diane, 1 Kutu Aldactone, Yarım Kutu Calux, Lumigan'ın yarısı ve 5 evin ampulü 10 ml alkolün içinde güzelce çözdüm ve Revigen toniğin yarısının içerisine koydum.

Diğer yarısını da diğer aya bıraktım.

Bunun yanında Min+dut losyonunda ki oranımı da 5/60ml olarak revize ettim.Son olarak şampuan olarak Sebamed ve dökülme yaptı diye bıraktığım azalderm ve acnelys'e geri döndüm.

Fotoğrafları ise yine kendi konumdan atmayı düşünüyorum. Son olarak 8. ay fotosu atmıştım.

Umarım teoride ki düşüncelerim, pratiğe yansır ve güzel sonuçlar elde edebilirim.

-Bimatoprost
    - Latanoprost
    - Ceritizine
    - Asetil salisilik asit
    -indometazin

hocam bunların içinden niye bimatoprost u sectiniz niye diğerleri değil,en etkilisi mi o anlamadım

Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Bimatoprost
    - Latanoprost
    - Ceritizine
    - Asetil salisilik asit
    -indometazin

hocam bunların içinden niye bimatoprost u sectiniz niye diğerleri değil,en etkilisi mi o anlamadım
    Bimatoprost Fda dan kirpik uzatmak için onayı var ve satılıyor halihazırda yani onaylı bir pgd2 inhibe edici latanaprostta onun kadar etkilidir ama ve daha ucuz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Revigen'e dikkat. Çalışmaya göre elma procyanidin'in %30 alkolde 1 ayda %50si inaktif oluyor. Daha uzun süre bozulmadan kalması için %70 alkol gerekiyor. Bu revigen'de yüzde kaç alkol var ya da var mı?
    İçerik ;

Aqua
    Lauryl Ether ( Bu Sles denilen madde sanıyorum )
    Malus Pumila
    Procyanidin B-2 Dimer
    Panthenol
    Fragrance
    Hydroxyethyl Cellulose
    Grape Seed Extract
    Allantoin
    Thioctic Acid
    Biotin

Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Bimatoprost
    - Latanoprost
    - Ceritizine
    - Asetil salisilik asit
    -indometazin

Latanoprost içeren xalatan var o ucuz ama oranı %0,005 16,5 lira falandı, benim aldığım lumigan'da bimap oranı %0,01 yani aynı paraya geliyorlar. Neden bunlardan birini seçtime gelirsek bunlar prostaglandin analogları yani kıl çıkartma güçleri de var.

Cetirizin ve diğer yazdıkların ise sadece pgd2 inhibitörü.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Formül üzerinde iyi düşünülmüş, tebrikler yeni losyon için.. Umarım etkilerini kısa zamanda görürsün, bizde denemeye başlarız.

Yan etkisi falan olacağını sanmıyorum bu içeriğin, doğru mudur?

filozof
    Guest
    ben vinifolin kullandım 2 kutu prosyanidin bence minox kadar etkili değil o çalışmalar gerçek muhakkak ama revigende ne kadar kaliteli bende çok az faydası oldu prosyanidin dimer2 elde etmek için bir sürü elma gerekiyor ve ucuz olmaması gerek ben 45 e aldım.Karışım iyi görünüyor ama.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formül üzerinde iyi düşünülmüş, tebrikler yeni losyon için.. Umarım etkilerini kısa zamanda görürsün, bizde denemeye başlarız.

Yan etkisi falan olacağını sanmıyorum bu içeriğin, doğru mudur?
    Yan etki olmaz muhtemelen günde bir kere kullanıcam zaten.

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben vinifolin kullandım 2 kutu prosyanidin bence minox kadar etkili değil o çalışmalar gerçek muhakkak ama revigende ne kadar kaliteli bende çok az faydası oldu prosyanidin dimer2 elde etmek için bir sürü elma gerekiyor ve ucuz olmaması gerek ben 45 e aldım.Karışım iyi görünüyor ama.
    Deneyip göreceğiz işte, bir yerlerden başlamak gerekiyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Asetil salisilik asit ile salisilik asit farklı şeylermi yoksa aynımı?
    Konu landonxx tarafından (06.12.2014 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon