7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: anti androjen/anti dht losyon kullandım

SaçımınDoktoru Üyesi

anti androjen/anti dht losyon kullandım

Herkese merhabalar yaklaşık 40 gündür bu tedavileri uyguluyorum birşeyin farkına vardım Miracle losyon kullandım ve yan etki görünce biraktim bırakınca 2-3 gün içinde hem yan etki geçti hem etki geçti parlayan saçlar söndü saçda ve ciltte yağlanma geri geldi ve dökülme arttı aynı durum cakma spiro krem ile de gerceklesti yine aynı bırakınca 2-3 gün içinde etki ve yan etki geçti bence tedaviyi uyguladıktan sonra saçta parlama canlılasma oluyorsa sonuç alacaksiniz demektir bu kendi deneyimlerimden çıkardığım bi sonuçtur

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yan etki olarak ne görüyordunuz?

Yan etkinin kısa sürede yok olacağına eminim ama saçın o kadar çabuk gerileyeceğini düşünmüyorum. Tabii minoxil,dutasterid, dermaroller da kullanılıyorsa çünkü sadece losyon kullanımını bilemeyeceğim.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte aradığım kan bulundu hocam hangi oranlarla hazırladın tek tek ayrıntılı şekilde anlatır mısın ? losyonu süzdün mü süzmeden mi kullandın ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yan etki olarak ne görüyordunuz?

Yan etkinin kısa sürede yok olacağına eminim ama saçın o kadar çabuk gerileyeceğini düşünmüyorum. Tabii minoxil,dutasterid, dermaroller da kullanılıyorsa çünkü sadece losyon kullanımını bilemeyeceğim.
    Yani hocam Miracle losyon cinsel isteksizlik yaptı ve bunun türevleri ereksiyon vs nerdeyse 1 hafta hiç yapmadım iki gün ara vereyim ikinci gün uyandım yüzüm ve sacim yağlı bi şekilde sacim yağlı olunca daha fazla dökülür ondan dedim dökülme arttı diye bbıraktığım ikinci gün 3 mast yaptım yani yan etki Dr

de geçti çakma spiro da cinsel istek yerine idrarda yanma ve ağrı yaptı bıraktım geçti çakma spiro da şöyle bi olay varmış ardından losyon tarzı birsey kullanırsan yan etki riski artar diye ondan sonra minox uyguluyorum bi süre çakma spiro minoxsuz kullanacam bakalım yan etki olmazsa sabah minox aksam spiro yapacam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte aradığım kan bulundu hocam hangi oranlarla hazırladın tek tek ayrıntılı şekilde anlatır mısın ? losyonu süzdün mü süzmeden mi kullandın ?
    Hocam Miracle losyon 100 ml elseve içine 1 kutu aldactone 1 Diane 1 dekort ampul sabah kalkınca uyguluyor akşam saçımi yıkayınca tekrar uyguluyordum günde iki hatta yüzüme uyguladım sivilce sabaha yok oluyordu birçok ilaç kullandım sivilce için en etkilisi bu oldu bi benzamycin jel iyi gelmişti çakma spiro da 50 gr kreme 1 tablet attım

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Miracle losyon 100 ml elseve içine 1 kutu aldactone 1 Diane 1 dekort ampul sabah kalkınca uyguluyor akşam saçımi yıkayınca tekrar uyguluyordum günde iki hatta yüzüme uyguladım sivilce sabaha yok oluyordu birçok ilaç kullandım sivilce için en etkilisi bu oldu bi benzamycin jel iyi gelmişti çakma spiro da 50 gr kreme 1 tablet attım
    çakma spiro dediğiniz olayı nasıl hazırlamıştınız hocam ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakma spiro dediğiniz olayı nasıl hazırlamıştınız hocam ?
    Onuda baktım Miracle losyon yan etki yaptı min-dut ta yaptı o menide seffaflasma yaptı sonra Miracle ile konuştum çakma spiro krem yaptım minox döngüsünu engelliyormus aynı zamanda forumdan biri ile görüştüm o da bende kullandım 5 yıldır döngü olmadı dedi bende başladım ama nedense cinsel etki yerine idrarda zorluk ki kendisi idrar söktürücü olur ve idrar yaparken yanma ve ağrı oldu onu da nivea aqua sensation diye bi kreme attim 50 ml içine 1 kutu aldactone ama Miracle losyonda yan etki yoksa kesinlikle devam edin hep uygulaması kolay hemde çok iyi saç ve yüz için