Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dr. Umar's 10,000 grafts Hair Transplant Repair Using Body Hair

SaçımınDoktoru Üyesi

Dr. Umar's 10,000 grafts Hair Transplant Repair Using Body Hair

Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    getirmişte ben 30dan sonra dazlaklığıda moda yaparım şahsen adamın yaşı kaç ? o değilde türkiyede vücut kıllarından saç ekimi pek yaygın değil sanki
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla hocam ne olursa olsun ben yaşa değil kelleye bakarım.Dediğiniz doğru çok az hekim göğüsten alıyor daha aşaüısına inene pek rastlamadım.Hatta kafamte bir soruda yok değil,bu genital diye tabir edilen bölgeden kök alınamazmı oradan 2-3 bin graft rahat çıkar herhal.Ki o bölgedeki kıllarda göğüs kılı ile aynı kalitede olabilir,hatta daha bile kaliteli olabilir.

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ne olursa olsun ben yaşa değil kelleye bakarım.Dediğiniz doğru çok az hekim göğüsten alıyor daha aşaüısına inene pek rastlamadım.Hatta kafamte bir soruda yok değil,bu genital diye tabir edilen bölgeden kök alınamazmı oradan 2-3 bin graft rahat çıkar herhal.Ki o bölgedeki kıllarda göğüs kılı ile aynı kalitede olabilir,hatta daha bile kaliteli olabilir.
    genital bölge konusunda çok haklısın hocam belki 3 5 seneye bizim ekimcilerde kendilerini geliştirirler ama ondan önemlisi 3 5 sene sonra bu forumdaki tedaviler çok daha etkili hallere gelirse gerek kalmaz
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    İNŞALAH hocam ne diyelim.Bir baba yiğit çıksada kökten bir çözüm bulsa şu ilaç sanayinin milyar dolarlık baronlarına pirim vermeden şerefiyle kurtarsa milleti şu illetten adam cenneti garantiler be.

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İleride saç ekimi düşünürsem bu vücut kılı meselesi benim için çok değerli olacak.Allah sizi inandırsın kol-bacak-göğüs-karın kıllarımın hemen hepsi saç kalitesinde.Sakal desen çok gür.Yani bunlardan ekim yapmayı bilen bi doktor bana 9-10 bin rahat eker Spor yaptığım için gelişimi takip etmek amacıyla hiç yapamazsam makineyle vücut kıllarımı keserim arada,inanır mısın sadece sırt kıllarımı kestiğimde bile yerdeki oluşan görüntü berberlerde yerde saç kılları birikir ya öyle oluyor Bunları ekecek bi doktor belki bulurum umuduyla saç ekimi yaptıracak olursam diye lazerli epilasyon düşünmüyorum kısa vadede

SaçımınDoktoru Üyesi
    10000 gretin sonucu buysa ya doktor iyi değil yada saç ekimi çözüm değil.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İleride saç ekimi düşünürsem bu vücut kılı meselesi benim için çok değerli olacak.Allah sizi inandırsın kol-bacak-göğüs-karın kıllarımın hemen hepsi saç kalitesinde.Sakal desen çok gür.Yani bunlardan ekim yapmayı bilen bi doktor bana 9-10 bin rahat eker Spor yaptığım için gelişimi takip etmek amacıyla hiç yapamazsam makineyle vücut kıllarımı keserim arada,inanır mısın sadece sırt kıllarımı kestiğimde bile yerdeki oluşan görüntü berberlerde yerde saç kılları birikir ya öyle oluyor Bunları ekecek bi doktor belki bulurum umuduyla saç ekimi yaptıracak olursam diye lazerli epilasyon düşünmüyorum kısa vadede
    üstad bende proscar başladım 4 5 gün oldu belli belirsiz meshanede doluluk hissi var psikolojikte olabilir 1 mg'dan az kullanıyorum sende ne kadar sürede saçlarda etkisin gösterdi ? vede yan etki var mı hiç ?
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı abi etkisi için erken inşallah bi 5-6 aya patlama bekliyorum ama yine de dökülmeyi belirgin azalttı,banyoda elim saç dolmuyor artik.Yan etki ise ilk başlarda göbekte yaptığı birazcık yağlanma hariç sıfır.O yağlanmayı da kazakcemilin yoğurtlu karışımı sağolsun hızlıca kontrol altina aldim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10000 gretin sonucu buysa ya doktor iyi değil yada saç ekimi çözüm değil.
    Hocam alana bakıp konuşmak lazım bence.Ekim yapılan dayının donörde bile saç yok neredeyse.

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Sayfa 1/2 12 SonSon