Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
123 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Miracle Losyon (anti-androjen) Yapımı Videolu Anlatım

Alıntı erkutsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçine ekstra birşey koydunuzmu hocam gliserin vs ? hazırladığınız tarifi yazarmısımız
    Ekstra ekleme yapmamıştım toniğin kuruma süresi benim için idealdi. Jenerik dozdaki ilaçları ve toniği bir kaba koyun bir müddet sonra süzün o kadar. Tek sorun aldactoneda nane aroması var toniktede bir miktar mentol var karışınca buram buram mentol kokuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı icepeak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekstra ekleme yapmamıştım toniğin kuruma süresi benim için idealdi. Jenerik dozdaki ilaçları ve toniği bir kaba koyun bir müddet sonra süzün o kadar. Tek sorun aldactoneda nane aroması var toniktede bir miktar mentol var karışınca buram buram mentol kokuyor.
    Teşekkürler hocam, birde merak ettiğim miracle ana konuda 100ml için verilen ölçüler var ben 200ml toniğin tamamına verilen içeriklerden ikişer tane atsam 100ml x2 hesabı bir sorun olurmu ?

Çözünmüş olan moleküllerin uzun sürelerde değişiklik gösterip göstermediğine dair bir bilgi yok. Ben olsam tek seferde o kadar uzun kullanım için hazırlamazdım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bu urban biotin caffeine toniğin alkol oranı kaç acaba.

Kolonya kullananlar nasıl yapıyor bu işe. Kolonya deriye ve saça zararlı değil mi ?

Kolomya etil alkol ve esanstan oluşur farklı bir kimyasal yoktur geleneksel kolonya da.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    karışımlarin kokusundan sikayet edenler 'rebul ice' kolonya kullanabilirler, kokusu gayet hoş.

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı icepeak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözünmüş olan moleküllerin uzun sürelerde değişiklik gösterip göstermediğine dair bir bilgi yok. Ben olsam tek seferde o kadar uzun kullanım için hazırlamazdım.
    Tamamdır teşekkürler

Arkdaşlar miracle losyon yapımında kullanılan videodaki elseve arginine direnç sanırım kaldırılmış. Onun yerine 2 si bir arada diye bir sprey çıkmış pembe renkli. Bu losyon için alternatif ne kullanılabilir

Alkol oranı yazmaz onda ama pek iyi çözmüyor bence aldactone yi.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Excellen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar miracle losyon yapımında kullanılan videodaki elseve arginine direnç sanırım kaldırılmış. Onun yerine 2 si bir arada diye bir sprey çıkmış pembe renkli. Bu losyon için alternatif ne kullanılabilir
    elseve yok artık. garnier saf/temiz tonic alın. fiyatı 30 tl civarı.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon