Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
123 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Miracle Losyon (anti-androjen) Yapımı Videolu Anlatım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aaron_88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kremini nasil yapiyoruz?
    Benim ve Miracle beyin imzalarında mevcut nasıl yapılacağı buna bir de diane ekleyebilirsiniz püf noktası hapları ezdikten sonra herhangi bir alkol içerikli losyonla (birkaç damla damlatarak) macun kıvamına getirdikten sonra kreme (ketoral ya da hangi kremi kullanacaksanız) yediriyorsunuz oluyor size losyonun krem versiyonu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Losyunun nasıl hazırlandığını öğrendik Minoxidil sprey ile birlikte kullanıldığında etkisi artar sanırım?

Video için çok teşekürler

video için teşekkürler.benim derdim videonun başında çalan şarkıyı arıyorum bulamadım bi türlü yazarsanız sevinirim

s.a arkadaşlar privorin ( sentetik dht ) hap kullanan var mı? miracle sen nediyosun ?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noldu ki arshavin ?

oral dutasterid kullanıyorun gün aşırı ileride sorun olmasından korktuğum için kullanmayı düşünüyorum ondan sordum

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorun olursa birakirsin.Oral DHT agonisti almak cozum olmaz hatta uzun vadedr daha kotu bile yapar.
    Vucut hormon sentezinde temel kontrol edici mekanizma 'negatif feed back' mekanizmasidir.Yani vucut hormonu sentezleyip sentezlemeyecegine kandaki degerlere bakarak merkeze geri bildirim yapar ve hormon salgilanir.Varsa salgilama mesajı gonderir,yoksa salgila.En temel anlatimla mekanizma bu.Eger sen oral dht kullansan , aynı steorid ile spor yapanlarda oldugu gibi kaninda fazla DHT olacagi icin vucut da 'sentezleme' mesaji gonderecek.Bunu da surekli gonderirse alcıdaki kırık kol kullanilmadiği için nası sıskalaşıyorsa(atrofi) testisler de kullanilmadigi icin ayni sekilde atrofiye ugrar.Yani özetin özeti: o secenegi tamamiyle unut gitsin )

Dut. meselesine gelirsek.Cok cok rica ediyorum bi fotograflarla baslik ac ve guncelle bikac ay.Ben bu gunasiri dutasterid meselesini cok merak ediyorum bizi de bu surece tanik et lutfen belki ben de ilerdr bi denemeyi dusunmuyor degilim cunku..Yan etki meselesinde de kafani karistirdiysa dediklerim problem hissettigin an birakman en akillica cozum olacaktir.
    Konu Tıbbiyeli tarafından (02.05.2015 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    video için teşekkürler.benim derdim videonun başında çalan şarkıyı arıyorum bulamadım bi türlü yazarsanız sevinirim
    Buyrun şarkı linki ;

https://www.youtube.com/watch?v=2f84cuBCCz4
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    bu aksam is cikisi aldim tum malzemeleri ve hazirlamaya koyuldum. sac neredeyse hic kalmadi dokmekten. burada yazdiginiz paylastiginiz bilgiler icin allah sizlerden razi olsun. konu acip tedavi oncesi ve sonrasi resim paylasacagim. insallah ise yarar tesekkur ediyorum emegi gecen herkese.

Foruma yeni üye oldum ancak tüm gün forumu gezdim tabi kide saç dökülmesiyle ilgili yerleri dikkatimi çeken miracle yaptığı uyguluma her ürünü aldım yarından itibaren başlıycam yalnız ilaçların yan etkilerini yaşayan var mı diye sorucaktım. Bunları almamın sebebi fotoğraflara ve foruma güvenmem ve de oral olarak ilaçları içmememiz ancak bu meme büyümesi,cinsel sağlık böbrek vs. üzerinde sorun yaşan var mı diye da aklıma gelmiyor değil hani. Uzun kullanan arkadaşlar vardır elbette 1 2 yıl kullanıpta ben herhangi bir yanetkiyle karşılaşmadım diyen var mı ? bilgilendirmeleriniz için teşekkürler tüm umudu kesmiştim bu tür şeylerden ama iş işten geçmeden başlıyım dedim. dermatolojiye gittiğimde kan tahlilinde bişey çıkmadı erkek tipi diyip geçtiler 2 sene önce ama insanın aklına geliyor sonuçta saç her gün dökülüyor ve inceliyor kel olmasakta kellik yolunda adım atmayalım ve sizlere güvendik cevaplarınızı bekliyorum

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon