Arkadaşlar merhaba , 4 yildir uzaktan uzaktan forumu takip ediyorum , bundan 4 sene önce saçlarım seyrekti askerde kendime yoğun bir tedavi uygulamıştım minoxidil + dutastreid + miracle + finastreid 6-7 ay içerisinde çok ciddi saç çıkışı oldu. ozamanlar fiyatlar ucuz olduğu için insanlar çok fazla sahte minox ürünleri ile ilginemiyordu bu arada o yıllarda arak pak darao marka kullanıyordum ve çok memnundum. Sonra tedaviye ara verince saçlar haliyle gitti.. şimdi ise orjinalini bulmak hayal işi artık çevremde kullananlar hiç memnun değil...

6 ay bioxinin denen ürünü interntten uyguna alıp kullandım fakat önceki verimi vermedi bunun yanında finas kullandım ama çok bir fayda göremedim diyebilirim , geçenlerde farklı bir rahatsızlığım dolayısı ile doktora gittim d vitamini ve b12 vitamini eksik olduğu söylendi 2 aydır vitamin takviyesi yapıyorum.

tedavime gelince

6 aydır oral dutas kullanıyorum
2 aydır sarımsak zeytin yağı kürü + karanfil suyu + dermaroller + vitamin takviyeleri saçlarım karardı hafif topladı ama yine seyrek yine seyrek

işin aslı dutas tek başına öyle ohaaa denilecek kadar etki etmiyor gibi geldi belkide kişiden kişiye etki ediyor. gelelim konumuza yıllar öncesi yaptığım tedavi ile şimdiki tedavinin arasında tek değişken etken kullandığımda %100 emin olduğum minoxidil ve şimdi internette 3 al 2 öde ile satılan minoxidiller. piyasada artık minoxidil bulmak zor bi hal aldı bende miracle ustaya yazdım toplu bir alım olayı olursa forum olarak girişelim beyler. uzun lafın kısası bu işin olmazsa olmazı minox eğer toz işine girersem %10 olarak hazırlamayı düşünüyorum((