Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Finasteride başliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maksim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an depresif bir dönem geçiryorum antidepresan kullanmaya başladım psikolojimi daha kötü etkilememek için antiandrojen hiçbir etken kullanmamaya karar verdim. sadece minox sprey kullanıyorum yakında almanyadan rogaine getirtecem maalesef artık ekim yapmayı da düşünmüyorum
    Ben de iş amaçlı sık sık Almanya'ya gidiyorum. Rogaine'i nereden alacaksanız? mağaza mı yoksa internet mi?
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sabah sertleşme olayı yok oldu, 5. aydayım. Onun dışında sabahları çok yorgun uyanıyorum. Bu iki yan etkiyi proscara bağlıyorum.
    Bariz bir saç çıkışı yok fakat masajla birlikte saçlarımın sıklaştığını ve dolgunlaştığını gözlemliyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu ilacı kullanırken kesinlikle ve kesinlikle ağırlık antrenmanları yapınız. Hem psikolojiniz hemde genel vücut sağlığınız için. Antrenmanlar ile kas sistemine verdiğimiz inflamasyona bağlı olarak vücutta sürekli yenilenme hücreleri oluşuyor. Kesinlikle ve kesinlikle faydası olduğu kanaatine vardım. Psikolojik olarak insanı gerçekten çok iyi hissettiriyor.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    önceki mesajımda ekil düşünmüyorum yazmışım. düşünüyorum olacaktı. ama ekimciler de finas kullandırıyor diye duymuştum henüz ciddi bir araştırmaya girmedim. rogain almanyadaki tanıdıklarıma aldıracam güvenli bir yer olsun dedim ama nerden alacaklarını sormadım açıkçası. minoxil sprey saçlarımı koyun yünü gibi yaptı rengi falan baya soldu umarım rogain iyi gelir. bu arada anladığım kadarıyla almanyadaki ticari adı regaine

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler