Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 11 yıllık proscar minox tecrubeleri

Hazir ilk seneler minoxidil Forte kullandım pahalı gelince bioxinin e geçtim ona devam ediyorum ama sadece akşamları kullanıyorum 2 senedir falan yani bir kutu 2 ay gidiyor vitamin takviyeleri alıyorum özel bir şampuanım yok eskiden otacı kullanırdım şimdi Clear bioblas falan hangisi olursa kendinize stres ortamı yaratmayin fazla kafaya takmayın geçen sene çok büyük iki stresli durum yaşadım sağlıkla ilgili ve hayatımda hiç dokulmedigi kadar saçlarim döküldü tedavi banamisin demedi durumlar düzelince tekrar düzeldi saçlar anladim ki stres vücudu mahvediyor dengeleri alt üst ediyor
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yakında finasteride ile 5.yılıma gireceğim , sizinde tecrübelerinizi merak ediyorum açıkçası benimkisi uzun dönem sayılır mı bilmiyorum ama bende konu açabilirim merak eden arkadaşlar için
    Hocam siz propeciayı günde 1 mg olarak mı kullanıyorsunuz ?

Evet 5 e boluyorum proscar i

Yeni Üye
    Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazir ilk seneler minoxidil Forte kullandım pahalı gelince bioxinin e geçtim ona devam ediyorum ama sadece akşamları kullanıyorum 2 senedir falan yani bir kutu 2 ay gidiyor vitamin takviyeleri alıyorum özel bir şampuanım yok eskiden otacı kullanırdım şimdi Clear bioblas falan hangisi olursa kendinize stres ortamı yaratmayin fazla kafaya takmayın geçen sene çok büyük iki stresli durum yaşadım sağlıkla ilgili ve hayatımda hiç dokulmedigi kadar saçlarim döküldü tedavi banamisin demedi durumlar düzelince tekrar düzeldi saçlar anladim ki stres vücudu mahvediyor dengeleri alt üst ediyor
    minoxil ilk başlarda dökülme yaptı mı ? bazıları ilk 3 ay falan döküyo diyolar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam minoxun icine proscsr attinizmi peki

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler