70 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçlarımı Seviyorum

Threaded View

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saçlarımı Seviyorum

Selamlar herkese.
    Öncelikle bu siteyi keşfettiğim için kendimi ne kadar şanslı saydığımı söylemek istiyorum. Yaklaşık 2-3 yıldır devam eden bir dökülmem var ve ben gerçekten çok sıkılmıştım aptal web sitelerinin gazetelerin magazin eklerindeki aptalca öneriler gibi öneriler vermesinden. '' x yağı çok iyi geliyor, y'yi yedim saçlarım çıktı, z şampuanı bir harika, vs. vs.'' okumaktan gına gelmişti. Büyük umutlarla ne zaman internette bir şeyler araştırmaya, bulmaya çalışsam '' saç dökülmesi genetikse yapacak bir şey yok, saç ekimi merkezlerine ufaktan bakın'' mesajını veriyordu her aptalca site. Siteyi çok da fazla okuyamadım, takıldığım tek kısım başarı hikayeleri. Beni ilgilendiren kısım bu şimdilik, saçlarımı seviyorum ve ne yapabileceğim hakkında sizlerin öneri ve tavsiyelerine ciddi bir şekilde ihtiyacım var. Dermatoloğa gittim ve kan testi bile yapmadan yolladı beni ''ancak durdurabiliriz mihvalinden bir şeyler söyleyerek. Asıl komik kısımsa gittiğim doktorun kel olması :d söylediklerini hiç umursamadım, 1-2 bitkisel ilaç verdi, bir de şampuan. Evident blue drop verdi, düzensiz bir şekilde halen kullanmaktayım. Haftada 1 veya 2 kez. Panplus kapsül verdi, düzenli olarak 6 ay boyunca her gün 2 defa aldım. Şampuan olarak da Nuvem şampuan verdi. Daha önce saç dökülmesi hakkında pek bir şey araştırmadığım için verdiklerinden çok umutluydum ama bu hastalık, evet benim için bu ciddi bir hastalık, bu kadar basit şeylerle tedavi edilemezdi. Ben fark etsem de, gözle görülecek kadar ciddi bir verim alamadım. Az biraz yeni saç çıkışı oldu ama eski halinden hala çok uzak. Sizlerden isteğim, ben tekrardan bir dermatoloğa gitmek istemiyorum, yaptıkları hiçbir şey yok. Tedaviye nasıl başlamalıyım? Neler almalı, nasıl kullanmalıyım? Bu ilaçların bana masrafı n'olur? Yan etki görür müyüm? Lütfen, uzun uzun bana bunları yazar mısınız? 1hafta önce 18ime girdim, forumda okuduğum kadarıyla erken yaşlarda uygulanan tedaviler için kurtuluş yolu açık. Şu anda saç dökülmem yok, 0. Yastıkta artık hiç saç bulmuyorum, odamdaki parkeler 2günde saç mezarlığına dönmüyor. 0. Fazla uzattım, fotoğraf ekliyorum şimdi. Tavsiyeleriniz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi CAM00162.jpg‎   CAM00161.jpg‎   CAM00169.jpg‎   CAM00167.jpg‎   CAM00166.jpg‎   CAM00163.jpg‎   CAM00170.jpg‎   CAM00171.jpg‎  
    Konu Reincarnated tarafından (07.12.2014 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.