Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
70 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saçlarımı Seviyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sennedersen sana inanmak istiyorum ama ben de muros gibi düşünüyorum, ciddi bir ilerleme sağladığını düşünmüyorum tedavilerin hala. Uzadıkları için daha iyi görünüyor olabilir. Saçlarım hep telliydi, saçlarda bir iyileşme hissediyorum güçlenme, kalınlaşma ama ciddi bir çıkış yok. Vitamin veya biotin desteği düşünüyorum sennedersen. Umarım, tedaviye devam başka yolu yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sennedersen sana inanmak istiyorum ama ben de muros gibi düşünüyorum, ciddi bir ilerleme sağladığını düşünmüyorum tedavilerin hala. Uzadıkları için daha iyi görünüyor olabilir. Saçlarım hep telliydi, saçlarda bir iyileşme hissediyorum güçlenme, kalınlaşma ama ciddi bir çıkış yok. Vitamin veya biotin desteği düşünüyorum sennedersen. Umarım, tedaviye devam başka yolu yok.
    ben objektif olarak degerlendirdim.Tabi birde kendin tatmin olmalisin kendi yasitlarinla karsilastirinca tabi tatmin olmazsin ama gelisimde yok demek korluk olur bariz var.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış anlaşılmasın ben ilk sayfadaki resime göre dmedim fark yok,diye onu diyen zaten kördur ben son koyduğu resimlerden bir öncekine göre fark yok dedim

Yok ben de zaten 5.ay fotoğraflarıyla 7.ay fotoğrafları arasında pek bir fark yok demiştim, tabiki ilk haline göre çok daha iyi duruyorlar, ona laf yok :d şakaklarımda gelişmeler var ama ciddi olarak 9.ay fotoğraflarında ortaya çıkacaktır o da. Şuandaki seviyem kafayı, psikolojiyi bozacak kadar kötü değil. Takmıyorum uzun zamandır, zamana bırakınca daha iyi olacaklardır.
    @sennedersen, biotin kullanmayı düşündüm ama vücut kıllarını koyulaştırır, kalınlaştırır diye istemiyorum, zaten cellagence kullandığımdan beri vücut kıllarımda da bir gelişme var. Vitamin haplarının da fark edilecek bir yararı olacağını sanmıyorum, vitamin eksikliği yaşadığımı düşünmüyorum. Biotin haricinde bir şeyler içmem gereksiz olmaz mı?
    Konu Reincarnated tarafından (31.07.2015 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

5 ay miracle kullanılmış resimler

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  MEk996.jpg
Görüntüleme: 100
Büyüklüğü:  83.8 KB (Kilobyte)
ID:	2289

Resmin ismi:  PqQvvv.jpg
Görüntüleme: 104
Büyüklüğü:  110.0 KB (Kilobyte)
ID:	2290

Miracle sonrası 2 ay sadece cellagance kullanılmış hali

Resmin ismi:  kgkP4A.jpg
Görüntüleme: 101
Büyüklüğü:  124.5 KB (Kilobyte)
ID:	2291

Resmin ismi:  YlBGnl.jpg
Görüntüleme: 102
Büyüklüğü:  135.6 KB (Kilobyte)
ID:	2292

Sergen kendi düşüncemi belirtmek istiyorum öncelikle son resimler yarı ıslak değil mi ? üstteki 5 ay miracle kullandığın saçların cansız ve seyreklikler belli 2 ay cell ile uzamış ve bariz kalite artışı ile çıkışta yaşamışsın zira zayıf saçlar kısa iken daha fit durur sende uzadıkça o seyrek bölgeler yokolmuş o zayıf saçlar uzadığında asla böyle bir görüntü veremezler sadece miracle nin çıkardığını yanetkisiz bu çözüm aynı şekilde kafada tutmuş olsa bile büyük bir başarı olurdu ancak bundan çok daha fazlası olmuş. Tamamen kendi görüşümdür tüm karşıt görüşlere açıktır konu saygılarımla.

Not : resimler karışık ve düzensiz olduğu için 5 ve 7. ay resimlerinden 2 adet aldım detaylı inceleme için diğer tüm resimlere bakabilirsiniz.
    Konu Miracle tarafından (31.07.2015 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ben de zaten 5.ay fotoğraflarıyla 7.ay fotoğrafları arasında pek bir fark yok demiştim, tabiki ilk haline göre çok daha iyi duruyorlar, ona laf yok :d şakaklarımda gelişmeler var ama ciddi olarak 9.ay fotoğraflarında ortaya çıkacaktır o da. Şuandaki seviyem kafayı, psikolojiyi bozacak kadar kötü değil. Takmıyorum uzun zamandır, zamana bırakınca daha iyi olacaklardır.
    @sennedersen, biotin kullanmayı düşündüm ama vücut kıllarını koyulaştırır, kalınlaştırır diye istemiyorum, zaten cellagence kullandığımdan beri vücut kıllarımda da bir gelişme var. Vitamin haplarının da fark edilecek bir yararı olacağını sanmıyorum, vitamin eksikliği yaşadığımı düşünmüyorum. Biotin haricinde bir şeyler içmem gereksiz olmaz mı?
    sacinin durumu kendinden soyledigin gibi takinti yapilacak boyutlarda degil su an.Benim dokulmeye basladigi donem ne boyle losyonlar ne minoxtan nede tedavilerden haberimiz vardi senin yasindaki kisiler cok sansli en azindan bu sorunla tek basiniza mucade etmiyorsunuz hem manevi hem maddi destek goruyorsunuz ve bunun karsiliginda sizden kimse menfaat beklemiyor. Ilk sacim dokuldugunde destek tavsiye isteyecegim kimse yoktu oylece dokulmesini izliyordum.Geleyim sacin durumuna tekrardan ilk haliyle son hali bence 2 skala atlamis resmen ekim yaptirsan boyle sonuc alamazdin iddaliyim bu konuda.Sene sonuna kadar eminimki cok daha iyi olacak.Cunku tedavine erken baslayip kokleri canli tuttun ve bu senin sonuc almani hem sure acisinden hemde sonu clarin memnuniyeti acisindan onemli. Birde saclarin dogustan ince telli ve hacimsizse ona bisey diyemem tabiki gereksiz yere ilac kullanmani vitamin dahi olsa istemem. Ayni sac teline sahip ince telli bir kisiyle kalin telli kisinin goruntu acisindan cok fark ediyor.Bundan genelde kadinlar sikayet eder. Mesela su an saclarin yuzde otuz daha hacimli olsa aciklik felan gorunmez istedigin sekle sokabilirsin.Ama dogustansa dedigim gibi yapacak birsey yok

reincarnated miracleyede devam ediyorsun değil mi? biotini bende,düşünüyorum ama dediğin gibi tüm vücuda etki ediyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reincarnated miracleyede devam ediyorsun değil mi? biotini bende,düşünüyorum ama dediğin gibi tüm vücuda etki ediyor
    muros sampuana katmayi dusundun mu biotini sistematik degilde lokal belki ise yarayabilir.Topikal olarak etki edecek sekilde biotini kullanma yolu bulmak lazim.Bazi sampuanlarda varda onlarin icinde ne kadar katiyorlar tartisilir cok dusuk miktarda koyduklarini dusunuyorum o da topikal etkiye sahip olmayabilir.

@miracle evet hocam yarı ıslak, ilaçlı, özellikle sağ ve sol yanları çektiğim fotoğraflar. Resimleri ilk sayfaya atmayı denemiştim ama karmakarışık bir şey oldu ben de konuya devam edip 2ayda 1 mevcut durumun fotoğraflarını atmaya karar verdim. Konuda çok fazla mesaj da yok, henüz 5 sayfa, takibi zor olmadığı için ilk konuya link de vermedim diğer fotoğraflar burada falan diye. Konunun takibi zorlaşırsa ilk sayfaya link verebilirim ya da not düşerim 5.ay resimleri şu sayfada 7.ay resimleri şu sayfada diye.

@muros evet miracleye devam ediyorum. aslında kol-bacak-karın kıllarını alıyorum zaten fitnessa devam ederken gelişmeyi daha iyi görebilmek için.

@sennedersen çok içerlenmiş gibi yazmışsın abi ya, bilemiyorum artık yol yordam gösterecekler, yeni tedavilerin var olması şans tabi ki ama bu yaşta da bununla uğraşmak sinir bozucu. Teşekkür ederim, umudu canlı tutmak lazım sene sonuna kadar bakalım neler olacak. Evet doğuştan ince telli, ama hacimlendirebildiğim kadar hacimlendirmek, kalınlaştırmak isterim. Biotin mi, vitamin hapları mı sağlayacak bunu veya herhangi bir şey? Genetik olarak kodlanan bu ama değişebilir bu, dna dizilimi değişmese bile kodlanan özellik değişime uğrayabilir ya, epigenetik bu değil mi? Öyle ''aman bu genetik'' deyip de işin içinden sıyrılmak istemiyorum açıkçası.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muros sampuana katmayi dusundun mu biotini sistematik degilde lokal belki ise yarayabilir.Topikal olarak etki edecek sekilde biotini kullanma yolu bulmak lazim.Bazi sampuanlarda varda onlarin icinde ne kadar katiyorlar tartisilir cok dusuk miktarda koyduklarini dusunuyorum o da topikal etkiye sahip olmayabilir.
    aslında bi ara şampuana bemix bepan. evin üçlüsinu atmıştım ama oda kafada kalıyor yağlı gösteriyor benim aklımda şu var biotin bilemem ama şampuanana spiro ile diane atıp bide dmso eklesek kafada hergün yarım saat bekletsek nasıl olur tek başına şampuanla köke inmez diye düşünüyorum taşıyıcı lazım illaki.
    benim saçın biotine gerek yok aslında sağlam saçlarım baya kalın telli ama seyrek olduğu için dipleri gözüküyor dökülmeden öncede böyleydi saçım seyrek ama baya kalın telli olduğu için çok sık dururdu

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon