Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
70 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçlarımı Seviyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklıma takılan birkaç soru var arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. İlk olarak '' oral yolla alınmayan hiçbir ilaç cinsel anlamda yan etki yapmaz '' diyebilir miyiz. Ona göre gönül rahatlığıyla kullanacağım. İkinci olarak sol şakağımdan saçların arka kısmına gittikçe ordaki deride bir kabartı hissediyorum ama köklere bakınca bir şey göremiyorum ve ellerimi orda gezdirirken çok hissiz geliyor deri ve saç sanırım bu kötü bir şey. Saçlarımı yıkıyorum kurulamaya gelince bütün kafam kuruyor o sol kısım hala ıslak oluyor, özellikle o kısımla ayrıyetten ilgileniyorum. İçimden gelen bir ses bu bölgeye çalışmam gerektiğini söylüyor. Böyle bir şey yaşayan var mı, hissizlik, geç kuruma vs.? Şu anki belirtiler hayra alamet değil değil mi? Son sorum da şu, miracle losyon başlığında losyonu ilk entrydeki gibi hazırlasam, onu sabah saçlarıma sürüp okula gitsem saçlarımda ilaç olduğu anlaşılır mı?

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma takılan birkaç soru var arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. İlk olarak '' oral yolla alınmayan hiçbir ilaç cinsel anlamda yan etki yapmaz '' diyebilir miyiz. Ona göre gönül rahatlığıyla kullanacağım. İkinci olarak sol şakağımdan saçların arka kısmına gittikçe ordaki deride bir kabartı hissediyorum ama köklere bakınca bir şey göremiyorum ve ellerimi orda gezdirirken çok hissiz geliyor deri ve saç sanırım bu kötü bir şey. Saçlarımı yıkıyorum kurulamaya gelince bütün kafam kuruyor o sol kısım hala ıslak oluyor, özellikle o kısımla ayrıyetten ilgileniyorum. İçimden gelen bir ses bu bölgeye çalışmam gerektiğini söylüyor. Böyle bir şey yaşayan var mı, hissizlik, geç kuruma vs.? Şu anki belirtiler hayra alamet değil değil mi? Son sorum da şu, miracle losyon başlığında losyonu ilk entrydeki gibi hazırlasam, onu sabah saçlarıma sürüp okula gitsem saçlarımda ilaç olduğu anlaşılır mı?
    Saçınızda birşey olduğu anlaşılmaz kullanın dozlar komik düzeyde olmadı bırakın ertesi gün tamamen etkisi geçer merak etmeyin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Benim ilk dökülmeye başlama şekline çok benziyor,minoxil den uzak dur sözüne bende katılıyorum ancak dökülmen her elini atmanda 2-3 tel saç şeklindeyse ufaktan finasteride başlaman gerekecek ancak RU58841 ürününü forumdan yakından takip etmeni öneririm.Miracle losyonu iyi süzersen kafan kireç ustası gibi olmaz.Kuruma süreside oldukça kısadır.Ve hatta uzun yıllar TAFT sprey kullanmış biri olarak diyebilirimki istediğin dolgun duruşu miracle losyonun kurumasıyla elde etmiş olacaksın Hayat hepimize tek gösteri salla metro işlerini falan

Alıntı PARKKAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ilk dökülmeye başlama şekline çok benziyor,minoxil den uzak dur sözüne bende katılıyorum ancak dökülmen her elini atmanda 2-3 tel saç şeklindeyse ufaktan finasteride başlaman gerekecek ancak RU58841 ürününü forumdan yakından takip etmeni öneririm.Miracle losyonu iyi süzersen kafan kireç ustası gibi olmaz.Kuruma süreside oldukça kısadır.Ve hatta uzun yıllar TAFT sprey kullanmış biri olarak diyebilirimki istediğin dolgun duruşu miracle losyonun kurumasıyla elde etmiş olacaksın Hayat hepimize tek gösteri salla metro işlerini falan
    Doğru diyorsun aslında ama psikoloji işte. Bazen saçlarım hiçbir çaba göstermeden gerçekten güzel duruyor, açık da durmuyor o zaman düşünüyorum acaba ihtiyacım yok mu bu ilaçlara? Diye. Ama canım sıkkın olduğunda saçlarım da benimle beraber salıyor kendini ve aynaya bakasım gelmiyor depresyon sebebi bile olur bu. Benim şuanda devam eden bir dökülmem yok 3-5 defa ellerimi gezdirince 1-2 tel dökülüyor. Her sabah yatağı, yastığı kontrol ediyorum uzun zamandır dökülme yok. Benim istediğim kaybettiklerimi geri getirmek. Özellikle şakak kısımları. Özellikle. Ona göre tavsiye verirseniz çok iyi olur. Bu arada şampuan kullanmıyorum, onun yerine ısırgan otlu sabun kullanıyorum gerçekten iyi geldi saçlarım ince telli biraz kalınlaşma oldu dayanıklılar şuan. Devam edeyim mi sabuna yoksa tavsiye edebileceğiniz bir şampuan var mı? Bir de neden minoxilden uzak durmalıyım acaba?
    Konu Reincarnated tarafından (12.12.2014 Saat 10:52 ) değiştirilmiştir.

Miracle losyonu dün akşam hazırlayıp kullanmaya başladım, haftada 5 gün kullanmayı düşünüyorum, losyonun yanında ek olarak ne kullanabilirim?

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu dün akşam hazırlayıp kullanmaya başladım, haftada 5 gün kullanmayı düşünüyorum, losyonun yanında ek olarak ne kullanabilirim?
    Derma roller kullanıcıları adlı bir konu açtım fakat işe yaramasıyla ilgili tatmin edici birşeyler bulamadım.Yinede yakın bir zamanda almayı düşünüyorum.Çok önceleri vich markasının ampülleri saçlı deriyi kanatmaya yönelik üretilmişti,o dönem bu ürünü kullanan abimde sorun diye birşey kalmadı.Ama şu anki ürünleri bence boş.

Selam herkese, birkaç fotoğraf daha atmak istedim, yorum yaparsanız sevinirim tedavim miracle losyon ve dermaroller'dan oluşmakta. Tedavimi sertleştirmeli miyim?

dostum sacında gelısme oldugu acık tepe bolgesınde nerdeyse acıklık kalmamıs sadece mıracle losyon mu kullandın _?

Ilk sayfaya ilk mesajına ekle resimleri ki kaybolmasın karşılaştırmayı düzgün yapalım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Bu arada baktımda gelişme ve kalite artışı harika sadece miracle mi kullandın ?

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon