2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Miracle+Cell losyona başlamak

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır

Miracle+Cell losyona başlamak

Arkadaşlar merhaba. Dökülmem 16-17 yaşlarında başladı ve bugün 21 yaşımda sizlerle tekrar beraberim. Son bir yılda miracle ve zixx losyon ile harika sonuçlar elde ettim. Yaklaşık 4 ay kadar tedaviyi zorunlu olarak bıraktım ve bağımsız olarak 20 kilo kaybettim. Bunlarla beraber tüm kazancım yok oldu ve daha seyrek saçlarla kaldım. Yaklaşık 1 ay önce 1/2 diane35’li Miracle losyona tekrar başladım ve dökülmenin eskisi kadar azalmadığını fark ettim. Tedavinin etkinliğini genişletmek adına cell losyon almak istiyorum. Daha önce kullanan veya bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım bana yardımcı olursa çok sevinirim. Ne sıklıkla ve ne kadar kullanmamız gerekiyor? Ücreti nedir ve temini nasıldır? Etkileri nedir?

Şu anda 1/2diane Miracle losyonu 3ml sabah 3ml akşam olmak üzere ve buna ek günlük 2.5mg biyotin ve 2 haftada bir dermaroller kullanıyorum. Dermaroller yaptığım günlerde zixx losyon da kullanıyorum.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar dostum. Ben neredeyse her şeyi kullandım diyebilirim. Benim dökülmeme en etkili olan etmenler sırasıyla peptid, ru, miracle, topikal dut, kafein, seti+cell kombinasyonu oldu. Yan etki yaşadığım tek etmen cell+ru kombinasyonu oldu. Göğüslerde ağrı başladığı gibi bırakmıştım daha sonra kendiliğinden geçmişti. Muhtemelen ru dan dolayı olmuştu. Seti+cell kombinasyonunda hiç yan etki olmamıştı. Miracle a ilk başladığım zamanlar gerçekten yağlanmayı ciddi azaltmıştı çok güzeldi. Şuan ne kadar az olsada yine yağlanmamı azaltıyor. Benim dökülmelerim mevsimden mevsime çok değişmekte, herhangi bir açıklığım da yok. Profilimde son paylaştığım konudan fotoğrafları görebilirsin. Genel olarak cell de tek başına yan etki yaşayacağını hiç düşünmüyorum.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.