Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: 19 yaşında dökülme

Yeni Üye
    Yağın kalitesini hiç bilmiyorum, fiyatı da ucuz mu bilmiyorum fakat etiket fiyatı pahalı görünüyor. Fakat yurtdışında formüle edilmiş, en azından aktarlardan bir tık daha fazla güveniyorum, denetimlerden geçtiğini umuyorum. Dilerseniz evde kendiniz bile yapabilirsiniz, daha iyi bir yağ bulursanız, bana da haber verirseniz sevinirim.

Rosemary oil ve Minoxil

Yukarıda minoxil ve biberiye yağı kullananların sonuçlarını karşılaştıran bir araştırma var. Bilimsel makaleye de yazının içinden ulaşabilirsin.
    Minoxil kullananlarda %1,7 fayda sağlarken, biberiye %5,5 fayda sağlamış. Bunun bir de minoxil ve minoxil + dermaroller araştıması var, dermaroller çok etki sağlamıştı.

Bendeki dermaroller eskidiği ve kullanamadığım için dermastamp aldım, daha alalı bir kaç gün oldu ama çok daha rahat geldi, daha az hasar veriyor. 1 mm olarak aldım.
    Saç durumum sizinkine benzer, 24 yaşındayım, önlerden açılma pek yok, en azından beni rahatsız etmiyor, ama saçın orta, üst kısmında yoğunluk son zamanlarda hızlıca azaldı. Son yıllarda yürüyüş yapmamaya, evden çalışmaya başladım, belki de onun etkisini hemen görmeye başladım. Kafamın orta kısmının diğer kısımlara göre daha sert olduğunu gözlemliyorum. Yürüyüş yapmam gerekiyor ama motivasyonu bulamıyorum.

Yeni Üye
    Teşekkürler behance hocam başka öneriniz var mı yada başka onerisi olanlar açığım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12