Sayfa 1/7 123 ... SonSon
62 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

Merhaba arkadaşlar setipiprant çok değerli ve etkili bir crth-2 antagonisti ve ben dahil bir çom kişi başarı ile kullanıyoruz en büyük artısı hormon etkileşimsiz olması sebebiyle endojrin sistemi asla etkilemiyor hiç bir cinsel yanetki yapmıyor temel bitkisel bir enzimden sentezlenmekte olup çabucak parçalanıp sistemden atılmaktadır. Bu kısa bilgisen sonra asıl konu açma sebebim etkenin hazırlanması hakkında zira bir çok kullanıcının setipiprant hazırlanması hakkında başvuracağı temel bir tarif olması gerekiyordu. Şimdi özet bir kullanım tarifini paylaşıyorum.

SETİPİPRANT KULLANIMI

2.5 ml lik bir şırınga temin edin eczaneden.
    Setipiprant toz kristal bir etken bu öncelikle çözündükten sonra uygulanacak bir etken çözücü olarak alkol elseve ya da minoxidil olabilir hiç biri yoksa 80 c kolonya da olur. Bu çözücü hemen uçması kurumasın diyw birde emilim artırıcı kullanacağız onlarda gliserin ya da dmso.

Şimdi öncelikle setipiprant 3 günlük hazırlanacak en iyi etki için ölçmek içinse günlük 130-150 mg olacak hassas terazi yoksa gelen poşeti dibe düz halde çöktürün 1/4 u 7 ünlük doz tartıda ise 0,900 -1,1 gr olacak yani bu bir haftalık dozdur. Bu dozu gün başı 1.5 ml çözücü hesabıyla 10,5 ml çözücü ile hazırlayacağız (yetmiyorsa günlük 2-2.5 ml de olur) bu 10,5 ml nin 3 ml si gliserin ya da dmso olacak. Ölçtüğümüz setiyi çalkalanmaya uygun ufak bir şişede kapta bu çözücü ile çalkalayıp bir kaç dk da kolaylıkla çözeceğiz daha sonra günde 1.5 ml süreceğiz bunuda 2.5 ml şırıngayı damlalık olarak kullanarak yapacağız. Bana 1.5 ml çözücü yetmiyor saçıma yayılmıyor diyen bir kişi gün başı 2 ml de hazırlayabilir burada da dmso ve gliserini % 25 olarak oran alsın. Şırınga ile enjeksiyon kesinlikle yok ama sadece deriye sürme ve yedirme şeklinde kullanacağız.
    Çözünmüş setipiprantı buzdolabında saklayınız.
    Konu Miracle tarafından (02.03.2018 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Çok teşekkürler abi eline emeğine sağlık.

Yeni Üye
    Sağolun Miracle Hocam
    Konu Miracle tarafından (26.08.2017 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    hocam özelden yazıyorum fakat mesajlarım sanırım size ulaşmıyor

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu setinin oral tableti çıksada uğraşmadan saçlarımızı koruyabilsek.Yurt dışında oral tableti yüksek dozda kullanıpta hem saçlarını koruyup hemde baya baya saçları çıktığını söyleyenler var.Günlük 1 g gibi yüksek doz ve oral.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu setinin oral tableti çıksada uğraşmadan saçlarımızı koruyabilsek.Yurt dışında oral tableti yüksek dozda kullanıpta hem saçlarını koruyup hemde baya baya saçları çıktığını söyleyenler var.Günlük 1 g gibi yüksek doz ve oral.
    Var mı hocam oral tableti y.dışında? baskı yaparız ya hu ilaç tröstlerine 6.000 e yaklaşan üyemiz var
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı hocam oral tableti y.dışında? baskı yaparız ya hu ilaç tröstlerine 6.000 e yaklaşan üyemiz var
    https://www.hairlosstalk.com/interac...-doses.105459/ Burda okudum hocam.Fda tarafından onaylanmadan tableti çıkmaz piyasaya bence.Birde yüksek dozlardan bahsediyor adamlar 1g - 1.25 g gibi bu pgd2 nin insan vücudunda hiçmi görevi yok yan etkileri olmaz mı acaba
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Banned
    oral tablet varsa yeteri kadar üye para toplayıp getirtebiliriz.ilacın adı ne ki

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant'ın oral tableti çıkmış mı gerçekten güçlü olabilir ama yan etkileri ne olur bilmiyorum pgd2'nin vücutta başka işlevleride var.

Topikal çoğu kez daha az dozla daha güvenle daha fazla çalışır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/7 123 ... SonSon