Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yağli saça ne tavsiye edersiniz

yağli saça ne tavsiye edersiniz

saçımdaki dökülme galiba saçımın çok yağlanmasından kaynaklı ,tavsiye edeceğiniz şampuan var mı hem kepek he yağlanma için?????

tresan işe yarar mı

https://www.hepsiburada.com/tresan-d...-HBV0000135OIC

Aynı sorunu yıllarca bende yaşadım çok da şampuan denedim.şampuan kullandiğim dönemde yıkadiğim gün içinde bile yağlanıyordu.sabah yıkasam akşama yağlanırdı.bıttım sabunu kullanıyorum 2018 yazından beri.doğal el yapımı ve çok memnunum.hem şampuanlara göre saçi daha dolgun gösteriyor hemde o pis yağli görüntüyü 3 gün rahat idare edecek şekilde saçin yağ dengesini koruyor.

Yeni Üye
    Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorunu yıllarca bende yaşadım çok da şampuan denedim.şampuan kullandiğim dönemde yıkadiğim gün içinde bile yağlanıyordu.sabah yıkasam akşama yağlanırdı.bıttım sabunu kullanıyorum 2018 yazından beri.doğal el yapımı ve çok memnunum.hem şampuanlara göre saçi daha dolgun gösteriyor hemde o pis yağli görüntüyü 3 gün rahat idare edecek şekilde saçin yağ dengesini koruyor.
    Nerden temin ediyorsunuz bittim sabununu , orijinalini bulmak zor da

bulunduğum ildeki güvendiğim bir yerden alıyorum.Onlar da antepden getirtiyorlar

arkadaşlar buraya yorum yazıyoruz ya mesela.benim yazdiğim yorum saatler sonra onaylanıyor.hatta bazen günü bulduğu da olmuştu sizdede öyle mi oluyor eskiden böyle değildi insan yorum yazmak istemiyor bu yüzden ama birine yardımcı olmak adına yine de yazayım diyorum.bu olaya bir çözüm getirilmeli bence bu durum forumun canlılığını katılımını azaltiyor

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzücü bir haber vereyim, saçın çok yağlandığı için dökülmüyor, genelde saç dökülme dönemine girenlerin kafa derisi çok yağlanıyor ki buna ben de dahilim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzücü bir haber vereyim, saçın çok yağlandığı için dökülmüyor, genelde saç dökülme dönemine girenlerin kafa derisi çok yağlanıyor ki buna ben de dahilim.
    Bu yoruma katılıyorum. Topikal kullandığımız çözümlerin işe yarayıp yaramadığını ben yağlanmamı azaltıyor mu azaltmıyor mu şeklinde anlıyorum. Özellikle miracle yağlanmayı azaltma konusunda çok güzel çalışıyor.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Vichy Dercos Şampuan Kepek Karşıtı BU şampuan işe yarar mı 3 gün yağlanmasın razıyım

hocam vichnin mor şampuanını ,kırmızı olanını energy yazıyordu,yeşili denedim. en kötülerinden biri vichy.tresan denedim,sebamed,gnc biotinli,cafeinli alman mali alpecin,bioxinin her tipini,saw palmettolu hair pharmanın.inan bana yağlanma konusunda beni bıttım sabunu kadar memnun eden olmadı neticede benim bir çıkarım yok bu işten boşa para verme şampuanlara diye söylüyorum ama el yapımı orjınalını bulmaya çaliş sabunun.Şunu da söyleyim şampuan demişken sene 2005- 2006 idi lise sondaydım saçım öss sınavının stresiyle çok seyrelmişti tepe komple genel seyrelme oldu.okul bitti saçi kazıttım hayatımda ilk defa. Selective marka şampuan ve serum aldım italyan malıydi.o zaman fazla çeşit yoktu minoxil vs yoktu vichy filan.Kullandığım en etkili şampuandı serumu bir sefere mahsus kullandım ama şampuanını 1 seneye yakın kullandım saçlarimi hem dolgun gösteriyordu hemde yağlanmaya iyi gelmişti.Sonraları bulamaz oldum ama artık bulunsa da kullanmam bıttım sabunundan şaşmam kendimce pek çok denemeden sonra etkili yolu bulmuşum artık maceraya gerek yok .mümkün olduğunca doğaldan şaşmamak lazım diye düşünüyorum elimizde olan şeylerde

tarun
    Guest
    Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buraya yorum yazıyoruz ya mesela.benim yazdiğim yorum saatler sonra onaylanıyor.hatta bazen günü bulduğu da olmuştu sizdede öyle mi oluyor eskiden böyle değildi insan yorum yazmak istemiyor bu yüzden ama birine yardımcı olmak adına yine de yazayım diyorum.bu olaya bir çözüm getirilmeli bence bu durum forumun canlılığını katılımını azaltiyor
    Katılıyorum çok sinir bozucu bir durum
    Hele bir de akşam yazınca mesajın sonraki gün bekle ki siteye çıksın , bunun yüzünden bazen nereye ne yazdığımı unutuyorum
    Yanlış hatırlamıyorsam geçmiş de bir üyenin siteye saldırı ve hakaretlerinden dolayı bu yapılıyor, artık buna bir çözüm bulunsa iyi olur

Sayfa 1/2 12 SonSon