Sayfa 6/19 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
186 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek gerekiyorsa destekleriz.

Yeni Üye
    Harika bir gelişme takipteyim.

Kısa açıklama; Çözüm zor değil sadece kendilerine maledilebilen özel çözüm peşindedir firmalar. Herkesin yapabileceği patenti kolay alınabilir farklılaştırılacak bir çözüme kimse fon ayırmaz. Benim çözümüm bu yüzden var olabiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa açıklama; Çözüm zor değil sadece kendilerine maledilebilen özel çözüm peşindedir firmalar. Herkesin yapabileceği patenti kolay alınabilir farklılaştırılacak bir çözüme kimse fon ayırmaz. Benim çözümüm bu yüzden var olabiliyor.
    Varlık içinde yokluk çekiyoruz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yani erkeklerin tarih boyunca yaşadığı bu sorun sadece para hırsı yüzünden mi çözülemiyor. Aslında tedavisi mevcut ama sırf kimsenin cebi dolmayacak diye üzerinde durulmuyor. Arkadaş ne hırsmış

Yeni Üye
    Peki hocam bu durumda planınız hala aynı mıdır klinik açmaya çalışmak vs

Yeni Üye
    Aslında bu durumda ona benzer bir şey olucak gibi gözükmüyor mu ? Eğer kimse bu konu hakkında size yardımcı olmak istemez veya dolandırma gibi şüpheler söz konusu olabileceği için bu tedaviyi haklı olarak kendinizde saklamaya devam etmek isteyeceksiniz.

Alıntı KARTEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bu durumda ona benzer bir şey olucak gibi gözükmüyor mu ? Eğer kimse bu konu hakkında size yardımcı olmak istemez veya dolandırma gibi şüpheler söz konusu olabileceği için bu tedaviyi haklı olarak kendinizde saklamaya devam etmek isteyeceksiniz.
    Bir etken değil yöntem. Bu açıdan tekrar değerlendirirseniz daha iyi anlaşılacaktır diye düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Bir etken değil yöntem. Bu açıdan tekrar değerlendirirseniz daha iyi anlaşılacaktır diye düşünüyorum.
    Konuyu anlayıp ihtiyaç halinde yardımcı olabilmek için bir çok soru var aklımda gerek ticari gerek sağlık prosedürleri açısından fakat bu platformu hızlı soru cevap için efektif bulmuyorum. Genel olarak sormak gerekirse bu konu için nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz ?

Buradan, tavsiye ettiğiniz preparatların mezoterapi iğneleri ile deri altına enjekte edilerek çözüme ulaşmamız gerektiği sonucuna ulaşabilir miyiz?

Sayfa 6/19 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon