Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon
186 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dökülme konusundamı bu başarı dökülenleri geri getirme şansımızda olucakmı
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Hocam başarınızı kutluyorum bu çok sevindirici bir haber.En kısa zamanda bizlerle de paylaşın hocam,şu lanetli dökülmeden kurtulalım bir an önce.

Yeni Üye
    Hocam en kısa sürede çözülmesi dileği ile kolay gelsin diyorum. İnşallah gerçektir.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cell'le idare etmeye çalışıyorum şu an. Umarım kısa sürede bizi tamamen bu durumdan kurtarırsınız. Yurtdışından bile çoğu forum burayı gözlüyor. Forumda emek veren arkadaşlar ve sizin çabanızı zaten yıllardır görüyoruz. Şu beladan bizi tamamen kurtarırsınız umarım.

Yeni Üye
    Abi merakla bekliyorum çıkacak formülü. İnşallah bi aksilik çıkmaz ve hemen kullanmaya başlayabiliriz. Kolay gelsin

Hocam tarih verebilme şansınız var mı ?

Yeni Üye
    insallah en kısa sürede bizlere ulaşır hocam çözümünüz . fazlasıyla sıkıldım bu yaşta boyle bişeyi yasamak milletin düşünceleri vs vs

Yeni Üye
    bana inanılmaz geliyo umarım en kısa zamanda kullanma şansımız olur.

Çok soru geldi biraz bilgi vereyim istedim. Çözüm ilaç vb değil (destek tedavi harici) deri dokusunu ve folikülü tekrar yaratacak bir açık buldum sadece ve çözümde herkesin kendisinde arkadaşlar. Bu bir klinik uygulama o yüzden klinik açmak için kendi kaynaklarımız ne durumda diye sordum. Olmaz ise tamamen açıklarım da kim yaparsa yapsın ama şimdi bunu yapmam.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok soru geldi biraz bilgi vereyim istedim. Çözüm ilaç vb değil (destek tedavi harici) deri dokusunu ve folikülü tekrar yaratacak bir açık buldum sadece ve çözümde herkesin kendisinde arkadaşlar. Bu bir klinik uygulama o yüzden klinik açmak için kendi kaynaklarımız ne durumda diye sordum. Olmaz ise tamamen açıklarım da kim yaparsa yapsın ama şimdi bunu yapmam.
    Valla hocam "çözüm herkesin kendisinde" cümlesi çok meraklandiriyo insanı , sizin kadar bilgi sahibi olmadığımız için insanın kafası en basit cümlede bile karışıyor

Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon