Sayfa 3/19 İlkİlk 1234513 ... SonSon
187 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Hocam klinik uygulama diyorsunuz ve çözüm insanların kendinde diyorsunuz. Siz bir ekip kurup klinik uygulamaya geçtiğinizde herkes bunu öğrenecek zaten ve yayılacak. Bu durum bence sizin için büyük bir sorun gibi duruyor. tabii siz daha detaylı bir bilgiye sahip olduğunuz için en doğrusunu siz bilirsiniz ben ufak bir çıkarım yaptım sadece.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakalım gerçekten bu illetten kurtulacak mıyız yoksa çözüm sizinle mezara mı gidecek.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam ekime karar vermiştim bu haberle erteliyorum Miracle abi çözüm herkesin kendisinde derken neyi kastettiniz?merakla tedavinizi bekliyorum. Seve seve kobay olabilirim bu arada

Banned
    hocam burda hemen acıklasanız.cünkü bunu bekleyen cok insan var.zaman kaybetmeyelim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam klinik uygulama diyorsunuz ve çözüm insanların kendinde diyorsunuz. Siz bir ekip kurup klinik uygulamaya geçtiğinizde herkes bunu öğrenecek zaten ve yayılacak. Bu durum bence sizin için büyük bir sorun gibi duruyor. tabii siz daha detaylı bir bilgiye sahip olduğunuz için en doğrusunu siz bilirsiniz ben ufak bir çıkarım yaptım sadece.
    Uygulamanın patenti alınırsa kimse dokunamaz bile çok büyük yaptırımları olur, klinikler de tahminimce sadece özel izinle kontrol altında gerçekleştirebilir.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Denediniz mi hocam, kesin sonuç aldınız mı?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok soru geldi biraz bilgi vereyim istedim. Çözüm ilaç vb değil (destek tedavi harici) deri dokusunu ve folikülü tekrar yaratacak bir açık buldum sadece ve çözümde herkesin kendisinde arkadaşlar. Bu bir klinik uygulama o yüzden klinik açmak için kendi kaynaklarımız ne durumda diye sordum. Olmaz ise tamamen açıklarım da kim yaparsa yapsın ama şimdi bunu yapmam.
    Alıntı Annatar9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana inanılmaz geliyo umarım en kısa zamanda kullanma şansımız olur.
    Miracle, seni senelerden beri ilgi ve merakla izleyen birisi olarak şunu söylemek istiyorum. Bir ülkede bu tür bir klinik açmak için gerekli yasal ve bürokratik yollardan geçmek zahmetli, masraflı ve uzun zaman alan bir şey. Bizim ise bir an önce fark yaratacak yeniliklere ihtiyacımız var. Senden ricam geliştirdiğin bu fikri youtube kanalında anlatmayı ve belki bir takım etkenleri de makul ücretler ile bizlere ulaştırmayı düşünmen. Bu hem üstlendiğin misyon açısından hem de bizim bunca yıldır boşa çıkan umutlarımız açısından elzem bir şey. Sen de prometheus gibi, ateşi insanlara ulaştırmanın bir yolunu bulmalısın. Eminim bu kadar insan elini senin için taşın altına koyacaktır.

Yeni Üye
    Hocam nolur bu ürünü biz de kullanabilelim ya bizi büyük bir yükten kurtardığınız için minnettarız size

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım bir operasyon gerekiyor evde uygulayabileceğimiz tarzda bir şeye benzemiyor.

Yeni Üye
    Üstad mümkünse uygulayacağınız teknikteki gelişmeleri buraya da yazsanız olur mu? (klinikte deniyoruz,uzm dr ile görüştük vs) Her gün buraysa bakıyorum da merak ediyoruz açıkcası

Sayfa 3/19 İlkİlk 1234513 ... SonSon