Sayfa 13/19 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
187 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Yeni Üye
    Hocam sabrımız kalmadı bende denek olabilirim
    😁 Ne zaman çıkıyor ürün

Yeni Üye
    ilac mevcut dönemde dediğiniz gibi koruduğu kesin GİBİ fakat benim merak ettiğim saçı korumaktan ziyade saçların çıkıyor olması ve saçı iyi bir derecede kalınlaştırması eğer bunlar varsa o zaman bıçak gibi çözüm derim fakat sadece mevcut saçı koruyorsa pek heyecanlanamıcam lütfen açıklık getirir misiniz ona göre saçım için yön alıcam teşekkür ederim.

Alıntı cekyat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilac mevcut dönemde dediğiniz gibi koruduğu kesin GİBİ fakat benim merak ettiğim saçı korumaktan ziyade saçların çıkıyor olması ve saçı iyi bir derecede kalınlaştırması eğer bunlar varsa o zaman bıçak gibi çözüm derim fakat sadece mevcut saçı koruyorsa pek heyecanlanamıcam lütfen açıklık getirir misiniz ona göre saçım için yön alıcam teşekkür ederim.
    Kesinlikle olan saç kalitesini artırıyor ve çıkışta yapıyor ancak geriye dönük kaybın ne kadarını ne kadar eski düzeyde geri getirebiliyor şu an bilmek imkansız zaman gerekiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam iyi günler, bende denek olarak katılabilirim. Çünkü bir süre daha geçerse olanlarıda kaybedicem. Teşekkürler

Yeni Üye
    Etki mekanizması nedir hocam

Yeni Üye
    Hocam tedarik etmek için can atıyoruz artık

benide ilk sıralara yazın lüften umarım bi an evvel ulaşabiliriz hocam

Heyecanla beklemedeyiz...

Miracle hocam, biz heyecanla bekliyoruz da saçlarımız pek beklemek istemiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benide denek olarak yazabilirsiniz bir bayan olarak valla artik umudum yok hicbirseyden ama insallah faydasini gorururuz 🤦♀
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Sayfa 13/19 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon