Sayfa 7/19 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
187 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Miracle hocam . Açıklamanız bizlerde çok büyük
    Bir heyecan oluşturdu çünkü bu işi ancak sizin deneyiminiz çözecek . lütfen ayrıntıya girin ne gerekiyorsa yapalım.

Arkadaşlar tam olarak anlatsam da siz yapmaz uygulayamazsınız çözümde çalındığı ile kalır. Çözüm basit fikir olarak ama uygulama için medikal cihazlar ve klinik izni gerekiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Mircale hocam ne gerekiyorsa yapalım da kurtulalım şu işten artık

Arkadaşlar hep beraber destek verelim muhazzam bir
    haber veriyor miracle hocm

Uluslararası geçerliliği olan patent başvurusu yapmayı düşündünüz mü sağlam bir avukat bularak

Yeni Üye
    Peki hocam sizi bunu nerde, nasıl uyguladınız ? Evde yapma durumu varsa gelelim size sırayla

Yeni Üye
    Hocam yeni gelişme, güncelleme var mı?

Okuduğum kadarıyla bu yöntemi evde uygulamak mümkün değil ve medikal cihazlar ve klinik izni gerekiyor.

Kafam burada biraz karışıyor. Üstelik tedavinin uygulanabilirliği, oluşabilecek yan etkileri de hiç gözlemleyebildiğinizi sanmıyorum.
    Sanırım biraz teorik bir tedavi fikriniz var, belki kan dolaşımı ile alakalı da olabilir, eğer zekice bir fikirse umutlanabiliriz fakat hiç bir bilgi olmadan bu fikre yatırım yapmak pek de mümkün mü bilmiyorum. Belki de fikri açıklayıp, ciddi yatırımcıları beklemek, o zamana kadar birisinin uygulamayacağını ummamak en mantıklı yol gibi gözüküyor. Birisi uygular ve saç sorununu ortadan kaldırırsa da sizin adınıza üzülmekle birlikte ülkemize dahi faydalı olabilecek, dünyayı etkileyecek bir tedavinin saklanmaması gerektiğini umuyorum.

Ayrıca eğer kan dolaşımı ile ilgili ise, böyle bir genel bir tedavinin, uygulamanın patenti nasıl alınabilir, o kısımda da kafam karışıyor.
    Sonuçta bir etken madde olmadığı için, benzer uygulamalar bulunacaktır, binlerce minor fayda sağlayan tedavi şekli mevcut, başkalarının uygulamaması için bir yasal neden bulunması zor olabilir.
    Bizimle yöntemi paylaşana kadar Masaj, microneedling gibi kan dolaşımını arttırıcı yöntemlere sanırım devam etmemiz gerekiyor. Umarım bizi bilgilendirirsiniz, en azından düşünce egzersizi yaprak fikri geliştirebiliriz. Selam.

Yeni Üye
    Miracle hocam uzman hekimim yıllardır bu işle kendi çapımda ilgileniyorum yardımcı olabilirsem yardımcı olmak isterim

Alıntı Fnrci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam uzman hekimim yıllardır bu işle kendi çapımda ilgileniyorum yardımcı olabilirsem yardımcı olmak isterim
    Merhaba, teşekkür ederim ilginiz için özel mesaj ile iletişim gönderebilir misiniz?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 7/19 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon