3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Lütfen artik bana yol gösterin

Yeni Üye

Lütfen artik bana yol gösterin

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır forumu takip ediyorum. İnternetten bir sürü ilaç, kür vs. araştırdım. Yeri geldi uyguladım yeri geldi pes ettim vazgeçtim.23 yaşındayım. Tepe ve alın bölgem bölgesel olarak seyrekleşti ve bu durum sosyal yaşantımı ve özgüvenimi çok etkiliyor. Çok fazla ürün var piyasada kullanılan( bu forumdada)ve kafam bir hayli karıştı.Benim saçlarımı geri kazanabileceğim yan etkisi az olan veya olmayan çözümler önerebilir misiniz ?
    Kan değerlerimde hiç bir sorun yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı KARTEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır forumu takip ediyorum. İnternetten bir sürü ilaç, kür vs. araştırdım. Yeri geldi uyguladım yeri geldi pes ettim vazgeçtim.23 yaşındayım. Tepe ve alın bölgem bölgesel olarak seyrekleşti ve bu durum sosyal yaşantımı ve özgüvenimi çok etkiliyor. Çok fazla ürün var piyasada kullanılan( bu forumdada)ve kafam bir hayli karıştı.Benim saçlarımı geri kazanabileceğim yan etkisi az olan veya olmayan çözümler önerebilir misiniz ?
    Kan değerlerimde hiç bir sorun yok.
    Forumda kullanılan tavsiye edilen etkenler etkili ve güçlü ayrıca yan etki profilleri de belli bu sebeple hangisi olursa olsun başlayın benim önerim bütçeniz varsa peptid cell eğer bütçe kısıtlı ise Setipiprant cell kafein vb olabilir ama tabi ki minoxidil den tutun finasteride kadar bir çok piyasa üründe kullanabilirsiniz yeterli harekete geçin zaman aleyhinize işler.

Yeni Üye
    Daha önce ayrı ayrı zamanlarda fin ve minoksidil kullandım. Min den çok bi fayda gördüğüm söylenemez. Fin’de cinsel isteksizlik vb. Yan etkiler yaptığı için bıraktım. Bir süre bıttım sabunu kullandım. Hiç bir faydasını görmedim. Şu anda saç masajı uygulaması yapıyorum. Kafa derimde bi yağ tabakası gibi bişey olduğunu hissediyorum dokunduğum zaman. Miracle denemek istiyorum. Acaba bunun yan etkisi var mı ? Ve hazırlanışı nasıl oluyor ?