Evet gardaşlar, en son oral dutas kullanıyordum ve günde dökülen saçım 20-25 kadardı. Lavaboda saçlarımı görüyordum.

4-5 gün kadar önce dutası bıraktım. Tabi bırakmama yakın anti dht üzerine iyi araştırmalar yaptım. Burada paylaştım. Önce ısırgan otu bitkisinin çayının başa uygulanmasının çok kişide en azından saç dökülmelerini baya durduğunu öğrendik. Bir sürü yorumu açtığım konuda paylaştım.

Ardından asıl bomba "yakı otu" (Epilobium Parviflorum)'nun ne kadar etkili olduğunu öğrenmek nasip oldu. Onu da sizlerle paylaştım.

Önce ısırganla başladım. Saç dökülmem azalmıştı galiba tam hatırlamıyorum çünkü çok geçmeden yakı otunu da başıma uygulamaya başladım. Birini sabah, diğerini akşam.

Ama ASIL FAYDAYI bir bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı ısırgan otu, bir tatlı kaşığı yakı otu katıp uyguladıktan sonra görmeye başladım. 5 dk demlendikten sonra üstüne 1 bardak ılık su katıp başıma güzelce döküp yediriyorum ve durulamıyorum, öylece kalıyor.

O gün bugündür saç dökülmem nerdeyse sıfır oldu. Saçlarımı tarıyorum ya sıfır, ya 1-2 saç. Lavaboda da öyle. Saç köklerim çok kuvvetlendi.

Size de bunu tavsiye ediyorum. Yapması aslında zor değilmiş. Hatta insanın hoşuna bile gidiyor bir müddet sonra.

En iyi etki için sabah akşam yapın ve etkili mi değil mi görün..