4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Tavsiye/yorum yaparsanız sevinirim

Tavsiye/yorum yaparsanız sevinirim

https://imgur.com/a/vRjN5Kp

Merhaba forumda yeniyim.

Yaş 22. Bu yaşlarda erken ilaç kullanımına vs. başlamanın avantajlı olduğunu okumuştum. Gerilemenin yaşa bağlı normal mi, yoksa ciddi mi olduğunu merak ediyorum. Saçlarım ince, elimle saçıma dokunsam kafa derisini görebiliyorum beyaz. Bu konularda pek bilgim yok gördüğünüz gibi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oral finas vb uzak durun hatta minoxidil de bu aşmada çok gereksiz. Bunun dışıdan güvenli her yol ile başlayabilirsiniz. Erken önlem konusunda da haklısınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Teşekkür ederim siz ne önerirsiniz?

Alıntı sunsickd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim siz ne önerirsiniz?
    Hormon metabolizmanızı etkilemeyecek sitede yer alan bütün etkenler olur şahsi fikrim setipiprant ve cell dir ancak yine de siz araştırın bakın zira kişiye göre zamanla oturuyor tedavi süreç içerisinde yardımcı olacağız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .