4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saç Dökülmesi ( Yardımlarınızı Bekliyorum )

Yeni Üye

Saç Dökülmesi ( Yardımlarınızı Bekliyorum )

Merhaba

2 ay önce ülke değiştirdim, yaşım 20 hava değişimi şampuan değişimi aşırı stresli bir dönem genetik desen oda var yani saç dökülmesi için zemin çok sağlam.
    Bu şekilde saç dökülmem(alın tarafından ciddi bir açılma özellikle sağ kısım dibi gözüküyor sol tarafım o kadar değil) devam ederse 1 veya 1,5 seneye cidden kel kalacağım. Bununla birlikte kaşlarım en ufak kılım bile tutunamıyor. Daha üniversite kapısından geçemeden kampüsün abisi olmak istemiyorum. Elim ayağıma dolaştı bir çok şey okuyorum moralim bozuluyor aşırı telaşlıyım geceleri uyurken saç sabah uyanınca saç.

Yani sizden akıl istiyorum kurtarabilir miyim saçlarımı biri bana yardım edebilir mi ?

Bir vitamin mineral karması alın çinko da bulunsun içinde yeni yeriniz hava su gıda stres çok etkiler normaldir daha sonra alışacak bünyeniz tedavi konularını incelerseniz zaman içinde.
    Altta yer alan etkenleri ilaveten ağırlıklı olarak scalp (saç derisi) bağışıklığını düzenleyen bir peptid ekledim ve bu sayede tamamen stabil ve giderek iyileşen düzelen bir saç yapısına sahibim.

Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum yoğunluk sebebi ile anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

saçiniz ince telli gibi. açıkcasi gidici gibi duruyor bu tabloyu biliyorum.bence tedavinde dermaroller muhakkak olsun ve içinde biotin olan bir destek kullanmanızı öneririm saç telini 1-2 tık kalinlaştirmak adina.