2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Kilo aldirmayan etken ariyorum ?

Kilo aldirmayan etken ariyorum ?

Herkese merhaba arkadaslar. Yillardir bircok etken kullandim miracle losyon minoxil setipiprant bu 3 etken bende acayip kilo yapti ve vucudumda istemedigim catlaklara sebep oldu. Bu yuzden bu etenleri kullanmayi biraktim su an. Benim icin en onemli kriter kilo aldirmamasi bu tur kilo aldirmayan etken var mi su an piyasada. Herkesin yorumunu bekliyorum

Merhabalar, ben de saçlarımı koruma altında tutmak adına Cell+Seti’yi kafama estikçe kullanıyorum fakat bende kilo yaptı demeniz üzere şaşkınlığa uğradım çünkü ben de birkaç kere bu husus üzerine düşündüm. Geçen sene düzenli olarak Cell ve Seti kullanırken senelerdir fitness yaptığım halde yüzüm su tutmuş gibi gözüküyordu. Tabii bunda bence alkolü sık tüketmemin ve “dirty bulk” yapmamın da etkisi vardı. Fakat bugün yani 1 sene sonrasında baktığımda mukayese ettiğimde yüz hatlarım estetik operasyon geçirmişçesine farklı, bilhassa da çene hattım keskin ve kemikli. Kullandığım halde ne yüzden ne de vücuttan kilo alıyorum. Kilom da 85, birkaç senedir stabil durumda. Boyum 1.89.

Yani gözlemlediğim üzere direkt kilo değil de eğer yaşamınızdaki bazı şeylere dikkat etmiyorsanız kilo artışını tetikliyor ve yağlanmaya sebebiyet veriyor. Bence durum böyle, açıkçası direkt kilo aldırması bana pek mantıklı gelmedi. Her şeyi doğru yapıyorsanız ama kilo aldırıyorsa bir şey diyemem. Bilenlere sormak, danışmak lazım.