Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mavi Su Ve Dermoreller Kullanım Sonucu Saçımda Pul Pul Deri Soyulması Kepek?

Üye

Mavi Su Ve Dermoreller Kullanım Sonucu Saçımda Pul Pul Deri Soyulması Kepek?

Arkadaşlar geçen seneden beri mavi su ve dermoreller kullanmaya başladım baya faydasını gördüm. ama son 2 haftadır saç derim pul pul kepek şeklinde soyuluyor, hele dermoreller sonrası aşırı kepek görüntüsü yaratıyor bundan dolayı saçlarımda dökülmeye başladı baya seyreldi diyebilirim. bunun önüne nasıl gecebilirim ne önerirsiniz?

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ilaçları kullananlarda baya kepek olur özellikle minoxidil kullananlarda. Kepek için iyi bir formulum var Yalova22 adlı profile bakabilirsin eğer doğal kesin bir sonuç almak istersen.

Birde sana sorayım madem kullanıyorsun. Bende çok duydum her kuaförden bu mavi suyu.. baya etkiliymiş? Ne zamandır kullanıyorsun? Nasıl bir sonuç aldın?
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Üye
    Aşa yukarı 10 aydır kulanıyorum hocam benim sakaklar özellikle çok kotuydu baya düzeltti. benden once 2 seneye yakın kullanan abilerimiz var kafasında hic tüy yokken simdi hatrı sayılır sekilde saçlarla geziyorlar tavsiye ederim yani

Üye
    dediğin formulu bulamadım burdan paylasırmısın?

Yeni Üye
    Arkadaşlar bu mavi su bildiğiniz ucuz minoxidil benimde saçımı çıkardı sonra mahfoldu normal minoxidilden daha kalitesiz finas vb de atıyorlar şansınıza ne denk gelirse kesinlikle uzak durunuz. O saçı çıkan kel abilerde daha önce tedavi nedir bilmeyen tayfa sağda solda görünce haayatlarında ilk defa tedavi uygulayan tipler, hiç tedavi olmamış birine minox sürersen başta biraz saçı çıkar normal önemli olan sürekliliktir bu ucuz minoxda bu yok bunu bilin öyle alın.

Üye
    Kardeş bilgin yok fikrin var konusuyorsun sadece. ben yıllardan beri kullanmadıgım tedavi kalmadı bu forumda. hepsi çöp çıktı bi sonuc alamadım ama Mavi su öyle değil senin kullandığın merdiven altıdır etkisizdir bilemiyorum. ama doğru yerden gerçek bi Mavi su temin edipte etkisini görmeyen görmedim cevremde. a sonra dökermi ne kadarı dökülür o konu tartışılır

Yeni Üye
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş bilgin yok fikrin var konusuyorsun sadece. ben yıllardan beri kullanmadıgım tedavi kalmadı bu forumda. hepsi çöp çıktı bi sonuc alamadım ama Mavi su öyle değil senin kullandığın merdiven altıdır etkisizdir bilemiyorum. ama doğru yerden gerçek bi Mavi su temin edipte etkisini görmeyen görmedim cevremde. a sonra dökermi ne kadarı dökülür o konu tartışılır
    Reklam yapma bir doğulu ukala keko yaptı başta konuşmayı bilmiyor adam daha içine minox finas attı envai çeşidini kullandım daha sonra hepsi aynı kalitesizlerde minox yok sadece çevremde kim kullandıysa hepsi aynı oldu burada reklam amaçlı boş muhabbet yapmayın mavi suymuş nedir içeriği bilimsel açıklaması??? Onlarca bilimsel açıklama deney etken konuşuluyor deneniyor forumda ve dünya da ama üç beş keko ve fırsatçı kozmetikçi çözdü işi tamam....

Üye
    Alıntı zagor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reklam yapma bir doğulu ukala keko yaptı başta konuşmayı bilmiyor adam daha içine minox finas attı envai çeşidini kullandım daha sonra hepsi aynı kalitesizlerde minox yok sadece çevremde kim kullandıysa hepsi aynı oldu burada reklam amaçlı boş muhabbet yapmayın mavi suymuş nedir içeriği bilimsel açıklaması??? Onlarca bilimsel açıklama deney etken konuşuluyor deneniyor forumda ve dünya da ama üç beş keko ve fırsatçı kozmetikçi çözdü işi tamam....

Reklam yapmamı sen harbiden boşmuşssun neyin reklamını yapmısım ben birşeyin faydasını görüyorsam acıkca söylerim ben. içeriğine gelince bilmiyorum içeriğini sen çok biliyorsun ya sen söyle

SaçımınDoktoru Üyesi
    En iyisinde minoxil var emin olun hatta bir analiz sonucu bile görmüştüm gidip kaliteli bir minoxidil alın çok daha iyidir en azından içinde östrojen finas vs yoktur. Dikkat ederseniz hepsi dermsrolleri yanında bedava verir çünkü asıl etki dermarollerdedir normal minoxidili dermarollerle kullanın bakın nasıl oluyor. Arkadaşın pullanma sorunu da zaten direkt minoxidil etkeninden kaynaklı.
    Konu sevenup tarafından (16.06.2021 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.

mavi su dediğiniz minoxil ve finasın karışımı zaten eğer kepek başladıysa geçmiş olsun ne kadar kullanırsan o kadar saçın dökülecek ve çözümü yok

Sayfa 1/2 12 SonSon