2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Dermastamp, Dermaroller

Yeni Üye

Dermastamp, Dermaroller

Arkadaşlar Yaklaşık 1 senelik bir saç seyrelmesi geçmişim var. Bununla ilgili konu açmıştım. Forumda yeni sayılırım. Miracle hocanın tavsiyesi ile yakın zamanda cellveya seti gibi bir tedaviye başlamayı düşünüyorum. Şimdilik tedavim doğal yollarla devam ediyor( Solgar Biotin 5000, Yeşilçay, Kabak Çekirdeği, Scalp Masajı, Ve duş öncesi Zeytinyağı veya Çörek Otu Yağı gibi) Ben forumdan edindiğim tecrübelere göre saçım için iğnelemenin faydası olabileceğini gördüm. Aşşağıya geçen hafta çektiğim fotoları koyuyorum. Bu saç uzunluğu dökülme durumuna göre hangi iğneleme yöntemi ve iğne sayısı vs ( Bu konuda hiç bilgim yok) daha faydalı olur yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde kaliteli bir ürün alabileceğim bir satış yeri bilen olursa, Bu konuda cahilliğimle saçma sapan bir malzeme almamış olurum. Hepinize Rabbimden şifa diliyorum inşallah hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.

http://www.ressim.net/resimler/2021/...6_19294324.png

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Merhaba, dermastamp dermaroller'dan bi tık daha iyi. İğnelerin dik olarak girmesini sağlıyor. Fakat fiyat olarak dermaroller tercih edebilirsiniz. Fark büyük değil. Sonuç olarak amaç deride hasar oluşturup kan akışı sağlamak. Kısa saç öneriliyor fakat ben uzun saçla kullanıyorum. Pek sıkıntı görmedim. 1mm kullanıyorum. Kızarana kadar kullanıyorum. Emilimi arttırdığı için sonrasında saçıma losyon sürüyorum.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.