Selam arkadaşlar forumda eminim birçok sigara kullanan arkadaş vardır. Kullanmayanlara çok akıllısınız,kullanıp bırakanlarada çok iraledisiniz diyerek sizlerin tecrübelerinizden yararlanmak isterim.Yaklaşık 20 yıldır günde ortalama 1 paket kullanan birisi olarak zaman zaman çokta ümidim olmayarak bırakma deneyimlerim oldu. Bu denemelerimin öncesinde internetten sigarayı bırakırsam başlıklı konulara baktım hep. Genelde belki doğru ama hep kalıp yazılar okudum. Örn: Bıraktıktan 3 saat sonra 1 hafta sonra vs... Ben bunların dışında bırakan arkadaşlardan belki bizleri motive edebilecek deneyimleri bekliyorum. Örneğin bıraktıktan sonra saçlarda değişim,ciltte farklılık,göz altlarında pozitif gelişmeler oluyormu ? Yüzümde ergenlikten kalma sivilce izleri var ve yaş ilerledikçe haliyle belirginleşiyor ve ben en azından kendi adıma birşeyler yapıp eski cilt yapısına eski bembeyaz cilt rengime dönemesemde bir ilerleme kaydetmek adına birkez daha denemek istiyorum bırakmayı. Umarım bırakan arkadaşlar deneyimlerini yazar çok mutlu olurum.