Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 4.5 senedir diane 35 kullaniyorum yasadiklarim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jinekomasti biraz oldu sonra normal kaldi ekstra buyumedi alttakimlar ciddi anlamda etkileniyor tabi yalan yok bazen tane sayisini 6 ya 10 da cikardigim oluyor ama geneli sabah 5 tane aksam bazen 4 yada 6 tane iciyorum oral yolla dedigim gibi istemediginiz kadar saca kavusuosunuz ve asla tek teli dahi dokulmuo dokulmesi imkansiz oyle yuzum kadinsi bi hal almadi sadece bebek gibi bi cildiniz oluyo tertemiz bi yuzunuz oluyo okadar benim sorunuma dönecek olursak yardimci olcak bilgisi olan kimse yokmu
    Şaka mı yapıyorsunuz neye göre günde 4 yada 5 Diane aldınız hiç inandırıcı gelmedi msjınız bana.bu Diane şampuan içinde işe yaramaz mı ya ufakta olsa ��

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam samimi söylüyorum ölürsün bak net karaciğer iflas eder,intihara kadar gidersin lütfen bırak o ilaçları.Kendine bu kötülüğü yapma 1 2 sene ağzına ağrı kesici bile alma su detoksu yap temizle vücudunu

Yeni Üye
    Yaşadığınız sorunlar testosteron eksikliğine bağlı olabilir.İlacı bıraksanız bile zor toparlarsınız.Bıraktığınızda da saçlarınız tekrar dökülecek maalesef.Herkesin yaptığı kendine tabiki.Benim önerim bir doktora gidip ilaçları bırakmak yönünde.

Yeni Üye
    Hormonsalmi diosunuz sorun testesteron eksikligimi tam bilgisi olan

Yeni Üye
    Yaşadığınız sorunların tamamı hormonsal ve testosteron kaynaklı diane uzun vadede göğüs büyümesi ve testis kücülmesine neden olacaktır . Aynı tahammülsüzlük yoğun finasterid kullandığım süreçte bendede vardı . Rus ruleti oynuyorsunuz sonuçlarına katlanmanız gerek testosteron yükseltmek durumu hafifletebilir bu durumda saç kaybına ve cilt yapınızın tekrar değişmesine neden olur . Mümkünse şuan ki saç durumunuzu fotoğraflarmısınız ? Biz de görsek

Yeni Üye
    Tabiki fotograflarim suan isteyim gece eve gecince atarim ilaclarin yaptigini bende tahmin ediyorum ama cok emek var cok zaman caba harcadim bu sac icin siz simdi birakin diosunuz

Hocam mental yan etkileri fazlasıyla yaşıyorsunuz , herkes gibi bende bırakmanızı öneririm ancak bırakmayacaksanız bile dozaj düşürün lütfen. Ayrıca diane tarzı ilaçlar kanda pıhtılaşmaya yol açıyor kesinlikle buna yönelik bir test yaptırın

Yeni Üye
    Selam aleyküm reis sen hangi ilaçtan bahsediyorsun

Yeni Üye
    Selam aleyküm engin nar suyu alıp karaciğeri tertemiz ediyor

Yeni Üye
    Ben bırakın ya da bırakmayın diyemem . Sizin hayatınız sizin kararlarınız ben de finasterid kullanıyorum benzer yan etkiler mevcut ama saçsızlık psikolojisi beni daha fazla yoruyor. Sizin öncesi sonrası fotolarınızı görsem diane ye bile geçebilirim. Öncesi yoksa bile sonrası . Ben oynadığım rus ruletinin sonuclarını bilerek başladım fakat sizin gündelik hayatınızı tamamen etkiliyor ve yaşam kalitenizü düşürüyorsa bırakın her şey saç değil

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon