5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kaybedilen her saç gençliğimin yok oluşu

Kaybedilen her saç gençliğimin yok oluşu

Merhaba abilerim kardeşlerim uzun uzun anlatmak isterdim ama burdaki herkes aynı dertten aynı psikolojiden aynı stres içinde boşuna sizi bu konuda rahatsız etmek istemem ama şunu belirtmek isterim ailemde dayılarımda amcamlarımda dedelerimde kuzenlerimde babamda kesinlikle KEL olan yok tabi bende çevremde olmadığı için saçımı hiç korumadım spreyler wax fönler her türlü kullanıyordum saç dökülmesi nedir bilmezdim cidden saç dökülmesi 23 yaşıma kadar bilmiyordum taki üniversite yıllarımda 1 yıl saçımı çok gür olduğu için 3 numara da kullanıyordum o sırada ağır stres bunalım yaşadım meğer o sıra saçım dökülüyormuş neyse saçımı uzatmaya karar verdim bi baktım saçım eskisi kadar hızlı uzamıyor şekle girmiyor ben hala farkında değilim şehir değiştirdim başka kuaföre gittim kuaför bana senin saçlar gidici dökülüyor dedi eski fotoğraflarıma bakmaz olaydım ciddi anlamda saçımın yüzde 90 ni gitmiş yüzde 10nu kalmış farkına vardım diyeceksiniz insan dikkat etmez mi çevrende hiçkimse kel olmadığı için insanın aklına bile gelmiyor saç dökülmesi nedir bilmiyordum neyse yine konuyu uzattım kusura bakmayın.

- 1 senedir bitkisel tedavilerle prp lerle saçımı sadece korudum şu iki ay yine strese girdim ağır dökülme yaşıyorum size sormak istediğim

- yaş 25 ailemde kel yok şuan saçımın olduğu durum 60 yaşında olan babamın saçı hatta babamın biraz daha iyi tamamen saçım dökülürmü ?
    - saçımı kesinlikle ekrirecem buna kesinlikle karar verdim ama şuan işssiz olduğum için maddi durumum yok miracle losyonu ile saçımı koruyabilirmiyim ?
    - finasterid ve minoxili çok araştırdım ve kullanmıyacam ama miracle losyon biraz daha mantıklı geldi uzun süre kullanan kişiler bilgilendirilse beni çok iyi olur
    -miracle hocamın ve sizin saçımı yorumlamasını istiyorum ne gibi tedavilerle 2 sene daha erteleyebilirim iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Yeni Üye
    Saçında bence potansiyel var korunabilir.Ben miracle losyonu 3 ay boyunca kullanmıştım dökülmeyi bende hafif kesmişti sende ne olur bilemeyiz kullanmadan yorum yapamayız kendine göre bir yol çizmen en doğrusu çünkü bu saç dökülmesi kişiden kişiye farklılık gösteriyor okuduğum kadarıyla bu kadar canını sıkmana gerek yok sen tedavine başla kendine göre bir yol çizmeye bak

Teşekkür ederim yorumun için evet bir an önce losyonu youtupe atılan video da gibi yapıp kullanacam inşallah umutlarım çoğalır psikolojim düzelir

Yeni Üye
    Saçın iyi 30 a kadar rahat götürür

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dayına bak, annenin babasına bak, babanın babasına bak.. Genetiği kimden aldığını bulunca saçının akıbeti belli olacak…