Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Stem C'erum HL

Yeni Üye
    Merhaba, Ru ya da cell kullandığımda çok tepki vermeyen şakaklar için uygun olur mu? Serum şişesini açınca hemen kullanmak mı gerekiyor? Sadece şakakta kullanıp gerisini bekletmek istiyorum. Sağolun

Yeni Üye
    Alıntı smiths Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Ru ya da cell kullandığımda çok tepki vermeyen şakaklar için uygun olur mu? Serum şişesini açınca hemen kullanmak mı gerekiyor? Sadece şakakta kullanıp gerisini bekletmek istiyorum. Sağolun
    Hocam bu ürün olan saçta işe yarıyor öyle sanıldığı kadar etkili falan değil.

Bir ton para verdim ama vasatın vasatı bir etkisi var. Sıkıntı olan alanlarda sıfır saç çıkışı... Saçlı alanlarda fark göremedim kesinlikle parasının hakkını vermekten fersah fersah uzakta bir ürün...

Yeni Üye
    kaç ay denedin hocam

Yeni Üye
    kaç ay denediniz

Yeni Üye
    6 ay devamlı kullandınız mı sanırım içinde 10 tane serum oluyor herkesde az da olsa bi etki gösterir bunlar cok etkili

İddia edilen etki yok sağlam ve gür saçlarda ilerleme yapabiliyor ancak ileri seviyelerde çok çok yetersiz bir ürün. Gerçek kök hücre farklı tabi onu ayrı tutuyorum ama gerçek kök hücre şu an yok Türkiyede.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 3/3 İlkİlk 123