Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Stem C'erum HL

Yeni Üye
    Hocam bu ürünü ben de kullanmak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz yardımcı olur musunuz?

Ürünü denemek isteyen arkadaşlar olduğu ve site üzerinden gerçekleşeceği için sorumluluğum gereği kontrolümde gerçekleşmesi gerekmektedir. Daha önce site üstünden alışverişler de mağduriyetler oluştuğu için bmyle bir önlemi gerekli gördük. İsteyen arkadaşlar özelden bana ulaşabilir fiyat ve kullanım detaylarını ileteceğim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünü denemek isteyen arkadaşlar olduğu ve site üzerinden gerçekleşeceği için sorumluluğum gereği kontrolümde gerçekleşmesi gerekmektedir. Daha önce site üstünden alışverişler de mağduriyetler oluştuğu için bmyle bir önlemi gerekli gördük. İsteyen arkadaşlar özelden bana ulaşabilir fiyat ve kullanım detaylarını ileteceğim.
    Doğrusu da bu abi çok mağduriyetler oldu geçmişte bir şey olursa siteye yüklerler suçu. Bu arada ben de bilgi alabilir miyim?

Yeni Üye
    Merak ettiğim finast dutast kadar etkilimi yan etki oldu mu

Yeni Üye
    Hocam daha önce denedim ama fiyat çok fazlaydı size mesaj attım dönebilir misiniz?

Yeni Üye
    bir hemşireye gidip enjekte ettirmek daha yararlı olmaz mı?

Merhaba. Finasteride ve minoxidilden artık fayda göremeyenler için de bir çözüm olabilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Merhabalar abim:)

Saygı değer miracle abi merhabalar uzuuunca bir zaman ardında yuvaya döndüm iyisindir umarım ve ymarim unutmamisındir beni sitenin ilk açıldığı hatta bir önceki siteden beri tanışıklıgimiz vardı).
    Bu ru ve cetipiprantı nasıl ve nekadara temin edebiliriz abim beni aydinlatirsan çok memnun olurum) saygılar abim.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ürüne başladım ben de ilk bir ay için güzel gelişmeler oldu paylaşacağım...
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Yeni Üye
    Ürün fiyatı nedir aktif olarak kullananlar var mı , bu üründen çok fayda görenleri gördüm yaşı genç dökülme başlangıcı yeni olan kişiler kullanabilir mi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon