Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Stem C'erum HL

Öncelikle fiyatı pahalı olmasına rağmen yurtdışından getirtmeyi düşünmüştüm fakat devamlılık olmayacaktı.
    Biraz şansım yaver gitti , bu ürünü hekimlere satan büyük bir ilaç firmasında yakın arkadaşım sayesinde ulaşıyorum.
    Normalde sadece hekimlere satılıyor . Tamamen ticari bir durum, Prof ürün kategorisinde sadece hekimler kullanabilir terzi bir ibare koymuşlar. Sanki uygulaması zor bir işlem 😀
    Aralarındaki anlaşma ile piyasada yurtdışındaki fiyatlar arasında büyük fark var.Ben çok uyguna alıyorum.

Yukarıda bahsedilen ürünün gümrükten geçme problemide var , kozmetik ürünlerde geri gönderiliyor . Bu kısımda beni düşündürmüştü . Birde Türkiye ye gönderim yapmıyorlar bunun gibi çok firma ile mailleşmiştim başlangıçta . Mbooster ile birlikte kullanıyorum yani bu fiyatları karşılamam imkansızdı

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam size geliş fiyatı nedir yazabilir misiniz
    BÜTÜN TEDAVİLERİ BIRAKTIM

Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

DOKTOR KONTROLÜ DIŞINDA HİÇBİR ŞEY KULLANMAYINIZ

Yeni Üye
    Hocam bu ürünü ben de kullanmak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz yardımcı olur musunuz?

Yeni Üye
    Alıntı seckin88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle fiyatı pahalı olmasına rağmen yurtdışından getirtmeyi düşünmüştüm fakat devamlılık olmayacaktı.
    Biraz şansım yaver gitti , bu ürünü hekimlere satan büyük bir ilaç firmasında yakın arkadaşım sayesinde ulaşıyorum.
    Normalde sadece hekimlere satılıyor . Tamamen ticari bir durum, Prof ürün kategorisinde sadece hekimler kullanabilir terzi bir ibare koymuşlar. Sanki uygulaması zor bir işlem ��
    Aralarındaki anlaşma ile piyasada yurtdışındaki fiyatlar arasında büyük fark var.Ben çok uyguna alıyorum.
    Selamlar hocam, tam olarak nasıl uyguluyorsunuz acaba ? Birde öncesi sonrası fotolarınız var mı acaba ?

Alıntı kimderk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu ürünü ben de kullanmak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz yardımcı olur musunuz?
    Özelden mesaj gönderdim.

Alıntı bagdat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar hocam, tam olarak nasıl uyguluyorsunuz acaba ? Birde öncesi sonrası fotolarınız var mı acaba ?
    Dermapen cihazı ile birlikte uyguluyorum , 1 flakon 1 seans şeklinde . Uygulaması kolay zaten.
    Fotolar var fakat özelden numaramı paylaştım whatsapp üzerinden foto gönderebilirim.
    Daha önce forumlarda paylaşım yapmadım , yanlış anlamayın lütfen.
    Ayrıca , özel mesajlarımda sorun yaşıyorum. Eğer daha önce gönderenler olduysa tümüne erişimim kayboldu.

Ürünü denemek isteyen arkadaşlar olduğu ve site üzerinden gerçekleşeceği için sorumluluğum gereği kontrolümde gerçekleşmesi gerekmektedir. Daha önce site üstünden alışverişler de mağduriyetler oluştuğu için bmyle bir önlemi gerekli gördük. İsteyen arkadaşlar özelden bana ulaşabilir fiyat ve kullanım detaylarını ileteceğim.
    Altta yer alan etkenleri ilaveten ağırlıklı olarak scalp (saç derisi) bağışıklığını düzenleyen bir peptid ekledim ve bu sayede tamamen stabil ve giderek iyileşen düzelen bir saç yapısına sahibim.

Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum yoğunluk sebebi ile anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünü denemek isteyen arkadaşlar olduğu ve site üzerinden gerçekleşeceği için sorumluluğum gereği kontrolümde gerçekleşmesi gerekmektedir. Daha önce site üstünden alışverişler de mağduriyetler oluştuğu için bmyle bir önlemi gerekli gördük. İsteyen arkadaşlar özelden bana ulaşabilir fiyat ve kullanım detaylarını ileteceğim.
    Doğrusu da bu abi çok mağduriyetler oldu geçmişte bir şey olursa siteye yüklerler suçu. Bu arada ben de bilgi alabilir miyim?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon