7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Lütfen bana akıl verin?

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lütfen bana akıl verin?

iyi akşamlar arkadaşlar.

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var çünkü gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda. Bu mesajı çok üzgün bir anımda yazıyorum.

Benim evimde baktığım iki kedim vardı biri siyah beyaz diğeri tekir beyaz, üç senedir evimdeydiler. Onlar bir hayvan değil adete ailemdiler :/ Taki bizim apartmana bir çingeneye benzeyen sıkıntılı bir adam taşınana kadar. Bu adam apartmana taşındıktan sonra kedilerim esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Bu adam cinayetten 10 sene hapis yatmış, kollarında jilet izleri olan.. sıkıntılı bir tip. Apartmanımızın çatı katında güvercin besliyor, tüm uyarıılarımıza rağmen kuş beslemeyi devam ediyor hijyen sıfır apartmanın. Çatı katında bana ait olan kapalı yerimi benden habersiz içindeki eşyalarımı da atarak onun içeriğime bile kuşlarla doldurdu. Uyardıysak dafayda yok. Benim kedim de kuşlarından birini yediyse, bu adam kuşlara zarar gelmezsin diye kedilerimi öldürmüş olabileceğini düşündüm şüphelendim çünkü son derece sağlıklı iki kedi aynı hafta arda arda ölmezdi. Kedileri ara sıra dışarıya salıyordum çünkü yaşadığımız yer biraz kırsal bir yer sahile yakın.

Bu şüphem daha da arttı çünkü kısa bir süre önce edindiğim başka bir kedi (sanırım kedimin yavrusu) oda üç gün önce ortadan kayboldu aynı şekilde hiç bir iz bırakmadan. Artık eminim onları öldüren ondan başkası değil, lakin elimde herhangi bir delil yok maalesef.

Bu haini cezalandırmak istiyorum. Üç tane masum savunmasız kediyi öldüren bu adamı nasıl cezalandırabilirim?

Gerçekten çok üzgünüm, sinirliyim. Onu dayaktan öldürmek istiyorum

Bunlar iki kardeş, dünyanın en akıllı kedileriydiler. Özellikle tekir beyaz.
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Eğer eminseniz en doğrusu o haysiyetsizin içine oturacak bir ceza vermeniz. Bunun için o adama yakın olabilseydiniz keşke yapılabilecek çeşitli şeyler olabilirdi. Şu anda yapabileceğiniz tek şey bence shitexpress ile adamı sinir edecek bir gönderim yapıp durumdan haberdar olduğunuzu ima edebilirsiniz. Sinir olduğu kişilere yurt dışındakiler uyguluyor. O herif de dumura uğrayacaktır.
    Ama sorumluluk size ait başınıza bir de hukuk problemi almamak için dikkatli olun.

Alıntı Ace01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer eminseniz en doğrusu o haysiyetsizin içine oturacak bir ceza vermeniz. Bunun için o adama yakın olabilseydiniz keşke yapılabilecek çeşitli şeyler olabilirdi. Şu anda yapabileceğiniz tek şey bence shitexpress ile adamı sinir edecek bir gönderim yapıp durumdan haberdar olduğunuzu ima edebilirsiniz. Sinir olduğu kişilere yurt dışındakiler uyguluyor. O herif de dumura uğrayacaktır.
    Ama sorumluluk size ait başınıza bir de hukuk problemi almamak için dikkatli olun.
    Adama gerekli dersini verdim ama buda güzel fikir, bunu başkaları için sipariş edeceğim en kısa zaman da
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Dermaroller 1mm

Yağ bakımı sürekli

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yaptın?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeş biber gazını sık gece kar maskesiyle feleği şaşsın karaktersizin en azından için soğur.

Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yaptın?
    Dayanamadım en sonunda gittim ağzının payını verdim Keşke bir iki dakika daha fazla sürseydi de kemikleri kırsaydım.
    Birde apartmandan attırmak için imza topladım savcılığa verdim.

Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş biber gazını sık gece kar maskesiyle feleği şaşsın karaktersizin en azından için soğur.
    Güzel fikir
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Dermaroller 1mm

Yağ bakımı sürekli

Sonucu yazarsınız merak ettim bir de öyle imzayla insanlar oturduğu yerden attırılabilir mi?