7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Finasterid saçlarımı yağlandırıyor döküyor

Yeni Üye

Finasterid saçlarımı yağlandırıyor döküyor

İlaca başlayalı 1 hafta oldu 1.25 mg proscar alıyorum günlük.Günlük 700-800 tel dökülüyor ne yapsam,kafamda 2 yıldır acı,ağrı,kaşıntı var bunu da iyice azdırdı.

Yeni Üye
    Alıntı kellllll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaca başlayalı 1 hafta oldu 1.25 mg proscar alıyorum günlük.Günlük 700-800 tel dökülüyor ne yapsam,kafamda 2 yıldır acı,ağrı,kaşıntı var bunu da iyice azdırdı.
    kullanmadan önce ne kadar dökülüyordu?

Yeni Üye
    https://www.assuredpharmacy.co.uk/bl...ause-shedding/ sizin için araştırdım finasteridde ilk aylar olabilecek şeyler diyor dökülmeye meyilli ve uyku halindeki saçlar dökülebilir ve bu birkaç ay kadar sürebilir diyor.Birkaç aya kadar durmazsa bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz diye de ekliyor

1 haftada öyle etki yapacağını sanmıyorum testesteron yükseltmiştir dicem oda bu kadar çabuk olmaz biraz daha zaman vermelisin

Yeni Üye
    Alıntı kellllll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    200-250 falan.Saç dökülmem 2-3 yıldır var,6 aydır rouccutane kullanıyordum o yağı da dökülmeyi de azaltmıştı fine başlıyınca tekrar yağlanmaya dökülmeye başladı

Yeni Üye
    1 haftalık finas kullanımına bağlı olduğunu düşünmüyorun . Muhtemelen kendinizi psikolojik olarak şartladınız .

Yeni Üye
    Alıntı oakya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.assuredpharmacy.co.uk/bl...ause-shedding/ sizin için araştırdım finasteridde ilk aylar olabilecek şeyler diyor dökülmeye meyilli ve uyku halindeki saçlar dökülebilir ve bu birkaç ay kadar sürebilir diyor.Birkaç aya kadar durmazsa bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz diye de ekliyor
    Sağol hocam,yakın zamanda hastaneye gidicem zaten,finasın böyle bir etkisi olduğunu başka yerde duymamıştım umarım öyle olur