Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Minoxidil-Dudasterid losyonu bırakıyorum

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiandrojenler topikal bile olsa uzun süreli kullanımlar da ciddi sıkıntılar yaratabilir.
    Zaten dut losyonu bıraktığımı belirttim 1.5 aylık bir süre kullandım. Tekrar spor da yapmaya başladım. Tavsiyeniz olursa seve seve duymak isterim

Yeni Üye
    merhaba dostum ben de 21 yaşındayım 2 yıldır xpecia + minoxil kullanıyorum ama etki etmemeye başladı gibi. bu pazartesi avodart aldım ben de senin gibi minoxil fortenin içine 8 tane sıktım ve sadece akşamları 8 fıs olarak kullanıyorum bugün 4. gün olacak. jinekodan acayip çekiniyorum umarım öyle bir şey yaşamam. yabancı forumlarda topikal min+dut kullananlarda böyle bir şeyle karşılaşan pek görmedim. tabii herkesin bünyesi farklı. şunu merak ediyorum. acaba bu karışımı her gün kullanmak ne kadar mantıklı? dutun yarılanma süresi baya uzun. tamam topikal olarak kullandığımızda emilim çok olmuyor ama fark eder mi? haftaya 1 gün dutlu 1 gün dutsuz min kullanmaya başlamayı düşünüyorum. mantıklı mı sence?

geçen gün endokronologa gittim daha hala yan etkileri tamamen geçmiş değil 3 mayısta bıraktım. Yarılanma ömründen dolayı jinekomastinin hafif de olsa gerilemesi anca 2-3 ayda olurmuş. Ama kendi kendine geçer dedi o beni rahatlattı. Bence hiç başlamayı sakallarım inceldi bazı bölgelerde boşluklar oluştu. Barfiks sayım düştü ve en önemlisi çok hafif de olsa jinekomasti yaptı. Sadece 1.5 aylık ve akşamları 5 fıs şeklindeki kullanımdaki etkisi buydu bana. Önermiyorum bence uzak durun

Sayfa 2/2 İlkİlk 12