6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saç dökülmesi başlangıcı

Yeni Üye

Saç dökülmesi başlangıcı

Merhaba arkadaşlar. Yaşım 25. Yaklaşık 8 ay önce şiddetli saç dökülmesi başladı, günde 300-400 tel dökülüyordu. Bu dökülme tam 6 ay sürdü. 2 aydır dökülme tamamen durdu. Saçımın önünde hiç açıklık ve seyreklik olmadı ama tepe açıldı, seyreldi. Bu dökülme tekrar başlar mı? Saçım su an cansız gibi eskiye göre incelmiş baya. Bakım amaçlı neler yapmalıyım, seyrelen tepe noktasından tekrar saç çıkma ihtimali var mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.

https://resimyukle.io/g/hvVPzedqkU

Yeni Üye
    Yardımcı olacak yok mu

Saç durumunuz tedaviye çok uygun gecikmeyiniz derim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Cevabınız için teşekkürler Neler yapmalıyım ne kullanmalıyım acaba

Yeni Üye
    Yardım lütfen arkadaşlar

Etkenler ve kişilerde ki etkileri hızları vb farklı olabildiği için kimse direkt şu demeyebilir normal siz paylaşılsn tecrübelerr göre bir yerden başlayın gerisi gelir. Tavsiyem hormon içermeyen etkenlere yönelmeniz yönünde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .