Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 aylık Finasterid + Dutasterid başarısı

Yeni Üye

3 aylık Finasterid + Dutasterid başarısı

Arkadaslar merhaba yaklasık 6 aydır bu forumu takip ediyorum. Yaklasık 5 ay önce aşırı yağlanma yasadım ve bi anda saçlarımın tahminen %30u döküldü ve aşırı stresde tetiklemiş olabilir cünkü her aynanın karsısına gectigimde saçımı görünce saniyesinde terliyordum saç benim icin hayatımdaki en önemli seydi. Dr koray erdoganı izledim finasterid öneriyordu insanlara ve forumdan da başarı hikayelerini okuyordum ve cesaretlenip finasteride basladım hatta haftada garanti olsundiye 2 adet dutasteridde içiyorum aksamları kesinlikle önermiyorum sağlık personeliyim ama ben kafayı kırdım saçla ve stresten kanser olacagıma icmeye karar verdim ve saçlarım yeniden cıktı hatta fazlası cıktı kuaförüm ve arkadaslarım şok oldular neyaptın diye soruyorlar resim atacagım tedavim şu şekilde.
    Finasterid hergün
    Ketoral hafta bir sabahları
    Dutasterid haftada 2 aksamları
    Haftada bir dermaroller
    Yesil çay

Yeni Üye
    Alıntı Mehmet33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba yaklasık 6 aydır bu forumu takip ediyorum. Yaklasık 5 ay önce aşırı yağlanma yasadım ve bi anda saçlarımın tahminen %30u döküldü ve aşırı stresde tetiklemiş olabilir cünkü her aynanın karsısına gectigimde saçımı görünce saniyesinde terliyordum saç benim icin hayatımdaki en önemli seydi. Dr koray erdoganı izledim finasterid öneriyordu insanlara ve forumdan da başarı hikayelerini okuyordum ve cesaretlenip finasteride basladım hatta haftada garanti olsundiye 2 adet dutasteridde içiyorum aksamları kesinlikle önermiyorum sağlık personeliyim ama ben kafayı kırdım saçla ve stresten kanser olacagıma icmeye karar verdim ve saçlarım yeniden cıktı hatta fazlası cıktı kuaförüm ve arkadaslarım şok oldular neyaptın diye soruyorlar resim atacagım tedavim şu şekilde.
    Finasterid hergün
    Ketoral hafta bir sabahları
    Dutasterid haftada 2 aksamları
    Haftada bir dermaroller
    Yesil çay
    yaşınız kaç ve yan etki durumu ne sizde

Yeni Üye
    24 yasındayım yan etki olarak menide sıvılasma ve ilk günler depresyon yasadım ama kellik görüntüsüde deprwsyona sokmus olabilir bilmiyorum

Yeni Üye
    Önce=
    resimag.com/p1/e740dd551c14.jpeg
    Sonra=
    resimag.com/p1/f98ee7578f5c.jpeg

resimag.com/p1/27fd8bc9d4b7.jpeg

resimag.com/p1/28748f72d649.jpeg

Resimlerim bunlar kusura bakmayın biraz bulanık olabilir sürekli foto atmaya devam edecegim.

Yeni Üye
    Resimler gözükmüyor güncellermisiniz merak ettim

Yeni Üye
    Hızlıresim. Com bakımda baska hangi yoldan resim atabilirim

Yeni Üye
    Öncesi ve sonrası olarak attım gözüküyormu fotolar

Yeni Üye
    Sonuçlar çok iyi. Ama bence daha güvenli tedavilere yönelmelisin. Seti ve cell gibi.

Yeni Üye
    Knk cok arastırdım 30 yıl bile finasterid kullananlar var ben sosyal medya abartması oldugunu düsünüyorum yan etkilerinin. Bazı çalışmalarda yan etki görme oranının Onbinde 2 oldugu açıklanmış. Birde ben kafaya sürülen seyleri sevmiyorum elime saç geliyor cabuk yaglanıyor ve üseniyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler