Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: 3 aylık Finasterid + Dutasterid başarısı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mehmet33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Knk cok arastırdım 30 yıl bile finasterid kullananlar var ben sosyal medya abartması oldugunu düsünüyorum yan etkilerinin. Bazı çalışmalarda yan etki görme oranının Onbinde 2 oldugu açıklanmış. Birde ben kafaya sürülen seyleri sevmiyorum elime saç geliyor cabuk yaglanıyor ve üseniyorum
    Onbinde iki oranını açıklayanları da, abarttğını söyleyenleri de tanımıyorsun. Bu işin bir matematiği yok maalesef. Kiminde çok işe yarıyor, kiminin aklını alıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    sac ekim gibi duruyor insamlari yanlis yonlendirmeyin. fimas kullanip boyle oldu diye
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sac ekim gibi duruyor insamlari yanlis yonlendirmeyin. fimas kullanip boyle oldu diye
    cidden hocam saçların önleri ekim gibi duruyor saç çizgisi doğal değil gibi bence siz saç ektirip yeni sçların güçlenmesi için fin kullandınız

Yeni Üye
    Knk ekim geçmişim var zaten 1500 kök önlere ilk başta yazdıgımı oku 6 ay önce hic bir problemim yoktu hani normal bi şekilde saçımın önlerini kaldırırdım. Sonra lanet bi yağlanma basladı. Yemek yaparsın alnım bile yağlanıyordu elimi bi sürüyodum katı bir yağdı tepelerim 3 yıldır açık ve seyrekti. Ve bu yağlanmadan sonra oluk oluk döküldü saçlarım saçımı 3 numaraya vurmak zorunda kaldım bi baktımki lan kel kalmışım. İniesta gibi kafam var aynaya bakarken kasılıyordum kısa boyluyum zaten tek artım saçlarım oda gitti bu genc yasımda bu ilaçları bi kullanmaya basladım simdi önlere elim zor giriyor tepe bölgem sim siyah oldu. Propecia ile avodartın sahibimiyimki bu ilaçların reklamını yapayım? Çok birşey istemedim bu yasta kel kalmak istemedim bu ilaçlar ilk basta yaglanmayı kkesti sonra gelişmeye devam etti kayıs gibi yaptılar sürekli güncekleyerek foto atacagım. Bu arada ekim yaptırdıgımda zaten saçlarım vardı benim bugüne kadar hic kel görüntüm olmadı ön cizgi düzgün dursun diye bir cılgınlık yaptım saçın var diye bi cok beni reddetmisti

Proscar mi propecia mi alıyorsunuz birde nasıl alıyorsunuz dozu her gün mu

Yeni Üye
    Her sabah 1 mg propecia haftada 2kere aksamları avodart iciyorum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler