3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sebamed şampuan sizce iyi mi? İyi değilse şampuan önerebilir misiniz?

Yeni Üye

Unhappy Sebamed şampuan sizce iyi mi? İyi değilse şampuan önerebilir misiniz?

Geçen yıl saç dökülmem için doktora gitmiştim bana hairser denilen bir marka önerdi, kullandım gayet güzeldi fakat son zamanlarda formülünü değiştirdiler sanırım bildiğiniz market şampuanı gibi kokuyordu, kullanmayı bıraktım. Daha sonra yeşil bıttım sabunu kullanmaya başladım, saçımı durularken saçımı setleştiriyordu, bildiğiniz elimi ıslak saçımda gezdirmeye çalıştığımda saçım elimle birlikte çekiliyordu. Şimdi sebamed saç dökülmesine karşı şampuana başladım fakat bu da ensemi yaktı. Bu şampuanı deneyen var mı? Etkili ise ense yanması sorun değil devam edebilirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yanma etkisi kafeinden dolayı. Bende bir şişe kullanmıştım. Enseyi yakmaktan başka bir halta dayanmadı. Konazol dışındaki şampuanlar genelde dökülmeye etkili olmuyor diye biliyorum.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Ben kepek sorunu için almıştım konazolu. Hem dökülmem azalmıştı hemde saçlarım hacimleşip canlanmıştı ama sonra bıraktım. Sizce tekrar kullanmalımıyım?