6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Sizce bu sorun ne olabilir?

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizce bu sorun ne olabilir?

Merhaba dostlar,

Hastane gitmeden sizin fikrinizi almak istiyorum, aslında hastaneye gittim çoktan ama tekrar gideceğim

Sorunum şu, bende bir tuhaflık var. Yüzümün rengi morardı yani cilt rengim çok soldu matlık var yüz rengimde, ciltte kaşıntı var, özellikle banyo sonrası, ciltte yine tuhaf alerjiler var. Hiç olmayan yağlanma sorunu da başladı, ve sivilceler deli gibi alnımda sadece . Eminim bir şeyler ters gidiyor ama ne olabilir? Dahiliye gittim kan tahlillerim normal, karaciğer böbrekler kalp vs her şey yolunda. Ama bir sene önceki tahlillerim tuhaftı, demir eksikliği vardı, kötü kolesterol yüksekti biraz, Dr. kolonoskopi ve gastraskopive endokrin istedi, kolonoskopi yaptırdım bir sorun yoktu ama gastraskopi yaptırmadım, salgından dolayı da hasteneye gitmedim bir daha.

Şimdi tekrar düzgün bir hasteneye gidip sorunun ne olduğunu araştırmak istiyorum. Sizce hangi bölüme gitmeliyim? Aynı sorunu yaşayan var mı?

Ruh hali olarak da bitkin, bazen aşırı duygusal oluyorum, çok çabuk gözlerim yaşarıyor. Birde endişeli bir ruh halim var hep.

Bu ne olabilir. Dahiliye mi cildiye mi nereye gitsem bilemedim. yok yere para dökmek de istemiyorum hastaneye.

not: cinsel libido açıdan bir sorunum yok
    not: Ayaklarım da mantar var tırnaklarda (Tedavi uyguluyorum).
    Son bir senedir hiç bir ilaç kullanmıyorum. Sorunum 3 senedir devam ediyor.

Herhangi bir hastalığım yok, sadece ufak bir varikoselim var. hiç bir kötü alışkanlığım yok, devamlı spor yaparım cross fit tarzında.

Yeni Üye
    Alıntı Yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,

Hastane gitmeden sizin fikrinizi almak istiyorum, aslında hastaneye gittim çoktan ama tekrar gideceğim

Sorunum şu, bende bir tuhaflık var. Yüzümün rengi morardı yani cilt rengim çok soldu matlık var yüz rengimde, ciltte kaşıntı var, özellikle banyo sonrası, ciltte yine tuhaf alerjiler var. Hiç olmayan yağlanma sorunu da başladı, ve sivilceler deli gibi alnımda sadece . Eminim bir şeyler ters gidiyor ama ne olabilir? Dahiliye gittim kan tahlillerim normal, karaciğer böbrekler kalp vs her şey yolunda. Ama bir sene önceki tahlillerim tuhaftı, demir eksikliği vardı, kötü kolesterol yüksekti biraz, Dr. kolonoskopi ve gastraskopive endokrin istedi, kolonoskopi yaptırdım bir sorun yoktu ama gastraskopi yaptırmadım, salgından dolayı da hasteneye gitmedim bir daha.

Şimdi tekrar düzgün bir hasteneye gidip sorunun ne olduğunu araştırmak istiyorum. Sizce hangi bölüme gitmeliyim? Aynı sorunu yaşayan var mı?

Ruh hali olarak da bitkin, bazen aşırı duygusal oluyorum, çok çabuk gözlerim yaşarıyor. Birde endişeli bir ruh halim var hep.

Bu ne olabilir. Dahiliye mi cildiye mi nereye gitsem bilemedim. yok yere para dökmek de istemiyorum hastaneye.

not: cinsel libido açıdan bir sorunum yok
    not: Ayaklarım da mantar var tırnaklarda (Tedavi uyguluyorum).
    Son bir senedir hiç bir ilaç kullanmıyorum. Sorunum 3 senedir devam ediyor.

Herhangi bir hastalığım yok, sadece ufak bir varikoselim var. hiç bir kötü alışkanlığım yok, devamlı spor yaparım cross fit tarzında.
    yaşınız kaç ve oral antiandrojen mi kullanıyorsunuz?

Yaşım 30, hiç bir zaman oral ilaç kullanmadım medibiocomplex dışında.

Yeni Üye
    Alıntı yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşım 30, hiç bir zaman oral ilaç kullanmadım medibiocomplex dışında.
    tiroit hormonlariniza baktirin normalse bir psikiyaatriste gidin bence saçlar içinse ketoral şampuan kullanabilirsiiz haftada 2 kere

SaçımınDoktoru Üyesi
    Geçmiş olsun, Demir, B12, D vit., Çinko ve Selenyum ölçümlerinizi yaptırın vitamin mineral eksikliklerinde çok sık yaşanır bu tip belirtiler.

Teşekkür ederim cevap için. En kısa sürede tüm tahlilleri yaptıracağım. Ayrıca ilk fırsatım da termal kaplıcalara gideceğim, sanırım tek ihtiyacım bu
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli