Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Selam arkadaşlar eski bir üyeyim 😅

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kanks şu saça minoks, hatta oral başlamak gerek. Finas yanında haftada 1-2 dutas da olabilir.

Teşekkürler arkadaşlar. Topikal min+dut, oral finas, dermaroller ile devam edeceğim. İnşallah biraz ivme kazandırır. Kafada fotoda görünmeyen tüylerde var onlar bile siyaha dönse bana yeter. Çok bi beklentim yok. Genelde yanları arkayı sıfıra vururum tepeyi 3 numara yaparım.

Tekrardan merhaba tedavide 3.ayı tamamlamak üzereyim. Sizce bir gelişme var mı
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20210407_111515.jpg‎   20210407_111547.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Forzahakan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhaba tedavide 3.ayı tamamlamak üzereyim. Sizce bir gelişme var mı
    Hareket başlamış güzel sevindim adınıza.

Teşekkür ederim. Bakalım bu sefer tedaviye minimum 8.ay devam etmeyi düşünüyorum

Yeni Üye
    Alıntı Forzahakan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Bakalım bu sefer tedaviye minimum 8.ay devam etmeyi düşünüyorum
    Yan etki durumları nasıl sorun oldu mu?

Normal herkeste görülen libido azalması, menide sıvılaşma

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kafa yapısı o kadar tanıdık geliyor ki Hocam saç mı ektirmiştiniz daha önce?

Agresiz tedavi gerektiği konusunda bende katılıyorum hocam. Dermaroller ile haftada iki defa uygula mutlaka

Yerinde olsan oral olarak alacağıma min-dut losyonu kullanırdım daha mantıklı geliyor

Yok hocam saç ekimi olmadı. Benim ön çizgi hiç geri gitmedi içerleri boşaldı. Min dut kullanıyorum zaten. Ayrıyetten finas alıyorum. Dermarollerda var tedavimde. 3 aya yaklaştım bakalım

Saç ekimi için klinikler kabul etmiyor beni. Donör zayıf açık alan fazla

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon