Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Selam arkadaşlar eski bir üyeyim 😅

Selam arkadaşlar eski bir üyeyim 😅

Yaklaşık 1.5 aydır proscar kullanıyorum. Topikal olarakta dermaroller, ketoral şampuan, hindistan cevizi yağı, zeytin yağı kullanıyorum. Bu saçları biraz gürleştirmem için tavsiye verirseniz sevinirim. Yaşım 28. dökülmenin başladığı yaş 16.

Bide profilimdeki albüme bakarsanız sevinirim. Oda yeni üye olduğum zaman attığım fotolar

Buda fotoğraf arkadaşlar.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20210306_235942.jpg‎  

Yeni Üye
    Eski fotoğraflar görünmüyor yeni fotoğrafa gelince saç çizgisi bozulmamış içlerin dolması gerekiyor agresif bir dökülme olduğu aşikar tavsiye etmiyorum ama kanatimce agresif bir tedavi şart öyle yağ ile şunla bunla olacak birşey değil tavsiyem haftada iki ketoral haftada 3 4 dermallor min dut iki günde bir şuanki tedavine ek olarak diyorum proscar da yan etki yoksa devam et finas ve minox beraber çok iyi işler yapıyor ki bide buna dermaroller eklenirse çok süper olur yabancı sitelerde 1 2 yıllık harika değişmeler var senden kötü durumda olanlar da var orada ama çok iyi değişimler yakalamışlar umudunu kaybetmeyip tedaviye istikrar ile devam edersen başaracağını düşünüyorum hocam mircale hocam da hep tedavide sürekliliği vurgular ki doğru olanda budur.

Teşekkür ederim eskiden tedavilere başlayınca sebat etmiyordum. Şimdi onun önemini anladım. Artık tedavilere sabırla devam edeceğim. Bu fotolarda ilk üye olduğum zaman çektiğim fotolar. O günden bu güne saçlarım dahada seyrelmiş onu farkettim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Screenshot_20210307-000140_Chrome.jpg‎  

Arkadaşlar merhabalar şuan güncel durum bu. 2 aydır finas kullanıyorum. Ketoral şampuan kullanıyorum. Başka kayda değer bişey yok tedavimde. Lütfen biraz toparlayabileceğim tedavimde yardımcı önerilerde bulunursanız sevinirim. ( saç ekimi yaptırmadım)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20210322_225326.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Forzahakan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar şuan güncel durum bu. 2 aydır finas kullanıyorum. Ketoral şampuan kullanıyorum. Başka kayda değer bişey yok tedavimde. Lütfen biraz toparlayabileceğim tedavimde yardımcı önerilerde bulunursanız sevinirim. ( saç ekimi yaptırmadım)
    Bence kesinlikle dermastamp ve minox kullanabilirsiniz bu durumda. Minox hakkında daha tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mindut mantıklı duruyor agresif tedavi gerekli hocam
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon