Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle 2021

Yeni Üye

Miracle 2021

Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım bı çare yok diye on yıl önce kadar saçım için araştırmaları bırakmış ilerde ektiririm diye kendimi avutmus biri olarak forumumuzu yeni keşfettim mükemmel bı platform olmuş okuduklarim karşısında çok şaşırdım neredeyse yorum yapan arkadaşların hepsi bilgili, deneyimli ve araştırmacı.
    Miracle formülü ise tamamen bi ŞAHESER.
    Bende Miracle ile başlayayım dedim ama bı kaç sorum var cevaplarsanız çok minnettar kalırım..

1. Miracle nin formülündeki "elseve arginin direnç" şu anda piyasada yok onun yerine "elseve arginine direnç x 3" var ve şişesi şeffaf acaba bu direnç spreyi de olurmu ve şişesinin şeffaf olması ve ışık alması sıkıntı dogurur mu?

2.Miracle losyonu gece yatmadan önce saçımı yıkayıp sürsem olurmu yani günde bir kere yapsam büyük sıkıntı mı olur sadece etki süresi mi uzar?

3.Miracle losyonu DERMAROLLER kullandıktan sonra kafama sürsem daha çok faydası olurmu? Faydası olursa hergun mü dermaroller kullanmalıyım dersiniz?

4.Olabildiginde forumda miracle ilgili yorumları okudum yaklaşık 3 gündür forumu tavaf etsemde miracle hakkında yazılanların çoğu eski hala formül aynimidir yani
    Elseve Arginin Direnç Spreyi
    Aldoctone 100 mg
    Diane 35
    Dekort ampül
    Şeklinde mıdır?

5.Omur boyu kullanmalıyım yoksa belli bı süre sonra kullanmama gerek yokmu yada belli bı dönem sonrası sıkıntılı mi ?

SİMDİDEN CEVAPLARINIZ İCİN COK COK TEŞEKKÜRLER ( MİRACLEYİ DUYDUKTAN SONRA UYKULARİM BİLE KAÇTI SEVİNCTEN HADİ BAKALİM İNSALLAH GUZEL SAÇLARIM OLABİLECEK EN AZİNDAN SİMDİDEN DAHA İYİ SAÇLARIM )

Bu arada yeni elseve direnç spreyi link: https://www.watsons.com.tr/p/loreal-...xoCD0QQAvD_BwE

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben kaç sene önce o ürün ile yapmayı denemiştim ve sanırsam doğru yapamamıştım. Ben rebul kolonya ile hazırlıyorum sizde hazırlayabilirsiniz.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Rebul kolonya yaptiginizdan memnunmusunuz şişesi onunda şeffaf sanırım şeffaf şişe fark etmiyorsa elseve in yeni şişesiyle yapmama nedeniniz nedir acaba kolonya ile dahami verimli acaba çok soru sordum ama öğrenmek istiyorum da

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elseve yerine aşağıdakiler işini görür. Miracle losyon temiz (yıkanmış) saça uygulanır, yatmadan önce kullanman mantıklı sabaha kadar saçın kurumuş olur.
    1- Urban Care Expert Saç Toniği
    2- Garnier Saf ve Temiz Tonik
    3- Etil Alkol
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rebul kolonya yaptiginizdan memnunmusunuz şişesi onunda şeffaf sanırım şeffaf şişe fark etmiyorsa elseve in yeni şişesiyle yapmama nedeniniz nedir acaba kolonya ile dahami verimli acaba çok soru sordum ama öğrenmek istiyorum da
    Benim için daha pratik oluyor. Dmso da ekliyorum zannediyorum daha verimli oluyor bu şekilde. Lavantalı rebul ile hazırlıyorum.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Cevabınız için teşekkürler şişenin şeffaf olmasının bı zararı yok sanırım öyleyse DMSO derken neyi kastettiniz bu arada ne kadar DMSO koyuyorsunuz

Yeni Üye
    Cevabınız için teşekkürler Şişenin şeffaf olması bı sıkıntı doğurmuyor sanırım.dermaroller hakkında ne düşünüyorsunuz kullanayım mi nasıl kullanayım dersiniz

El dezenfektanlarının içinde etil alkol dışında başka maddeler var saça zarar vermez mi

Yeni Üye
    Ben hastanede çalışıyorum saglikciyim ve el dezenfektan o ellerimi son dönemde berbat etti bence saça uygulanmasi sıkıntılı olabilir

Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hastanede çalışıyorum saglikciyim ve el dezenfektan o ellerimi son dönemde berbat etti bence saça uygulanmasi sıkıntılı olabilir
    Etil akol bazlı olacak bildiğiniz deterjanlara benzer dezenfektan özellikli sabun yüzey aktif madde vs içeren dezenfektanlar var onlar tabi ki uygun değil.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler