8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 2000 Greft Ekimim Yaş 25

Yeni Üye

2000 Greft Ekimim Yaş 25

Arkadaşlar 10 subatta ektirdim size tum fotolari ilk gun 10.gun ekim oncesi aticam lakin once bugune bakalım.21.gun ve şok dokulme çok az oldu hergun yıkamaya devam ediyorum fakat cok az dokuluyor.Sadece 4-5 tel.max 10 tel goruyorum.O da doğal normal.Ancak yandaki kizariklik deri tahribati normalmi sizce.Ekim yerime sordum nekroz değil de sert yikayin diyor.Zaten deri tahribati var neyini sert yikayim daha saclarimi yolayim kokunden.Buyrun resimler

Yeni Üye
    anlayan yokmu bu işlerden ?

Süreç normal ilerliyor kardeşim. Sabır gerekli. Ekim güzel görünüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sadece ön çizgi ve şakaklara ekim olmuş anladığım kadarıyla. Ekim güzel gözüküyor, uzayınca da güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Ama ilerde, ekim yapılan alanın gerisindeki saçlar, tepe, zayıflamaya, dökülmeye başlar ve ekim saçları kalırsa, kafaya bant takmış gibi saçma bir görüntü olabilir. Gözünde canlanmıştır sanırım. O yüzden kafanın tümünü gözeterek ol. Mevcut saçları koruduğuna emin ol. Böyle bir durumda hiç ektirmeseydim bile diyebilirsin.

Ekimde işçilik en önemli unsur ön kısım tekli greft ekildi ise iyi görünecektir ancak genelde iyi işler çıkmıyor.. Saçınız uzasın ön kısım geri tarandığında işçilik ortaya çıkacak... Orta kısımlara önlem alın ileride çok kötü bi rkontrast yapar geçmiş olsun hayırlı olsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chamis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10 subatta ektirdim size tum fotolari ilk gun 10.gun ekim oncesi aticam lakin once bugune bakalım.21.gun ve şok dokulme çok az oldu hergun yıkamaya devam ediyorum fakat cok az dokuluyor.Sadece 4-5 tel.max 10 tel goruyorum.O da doğal normal.Ancak yandaki kizariklik deri tahribati normalmi sizce.Ekim yerime sordum nekroz değil de sert yikayin diyor.Zaten deri tahribati var neyini sert yikayim daha saclarimi yolayim kokunden.Buyrun resimler

kardeşim saçların gayet iyi gözüküyor kızarıkların gayet normal 1 2 ay sonra anca geçebiliyor güzel ekim olmuş köklerin içerde sert yıkasanda tekrardan yerinden oynatamazsın bile merak etme. Ekim yaptırman iyi olmuş ama erken yaptırman dezavantaj arkasında dökülmeler olursa kötü görüntü çıkabilir umarım dökülmen durmuştur. Bu arada şok dökülmen çok az yaşamışın gördüğüm kadarıyla bu görüntü yanıltmasın 1 ay içinde çoğu dökülmüş olucak çıkışlar en erken 3 ayın sonuna doğru başlar
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Yeni Üye
    Saç köklerim nasıl arkadaşlar sağlıklımı ? 27.GÜN

Yeni Üye
    Selamun aleyküm arkadaşlar. 44.Gün yorumlarını alabilirmiyim acaba.Ekilipte dökülmeyen çok saç kaldı.Bu saatten sonrada dökülmez sanmam.Büyüyor.
    44.güne göre nasıl durum. Takviye hiçbirşey kullanmıyorum.Beslenmeye dikkat ediyorum o kadar.Xpecia atıyorum ağzıma arada o kadar.
    sprey falan hiçbirşey kullanmıyorum.Baya şoktan kurtulan saç kalmışmı sizce.Şuanki görüntü bile beni mutlu ediyor ön bölge için.