9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Protez saçı çıkarıyorum

Protez saçı çıkarıyorum

Arkadaşlar merhaba saç dökülmesi sorunu yaşamıştım şakak ve arka bölgede genç yaşta 26 yaşında protez taktım şimdi çok pişmanım masrafı olsun bakım üçretleri oldun artık çıkarmayı düşünüyorum 2 yıl kullandım bu süreçte kafam derimi eski Haline gelecek ve mevcut saçlarımdaki yıpranmayı onaracak ne kullanabilirim buradaki değerli ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum yağlı bir cilde sahibim normal olarak

Cevap verecek bilgili bir arkadaş yok mudur arkadaşlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç derini mahfetmeyecek ve içten tedavi etmesine yardımcı setipiprant ve cell kullanmanı öneririm içten tedaviyi de bilerek kullanıyorum öyle minox finas gibi suni çıkış yapmıyor düzeltiyor deriyi ve saçı bıraktığımda bile aylarca geri gitmiyor saçlar. Antiandrojen kullanırsan kesinlikle en fazla topikal kullan ru spiro gibi.

Saç derimi düzeltecek ve protezin verdiği kafa derisindeki zararı düzeltecek hangisi sizce hocam cel mi setipiprant mi size göre yada miracle mi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç derini mahfetmeyecek ve içten tedavi etmesine yardımcı setipiprant ve cell kullanmanı öneririm içten tedaviyi de bilerek kullanıyorum öyle minox finas gibi suni çıkış yapmıyor düzeltiyor deriyi ve saçı bıraktığımda bile aylarca geri gitmiyor saçlar. Antiandrojen kullanırsan kesinlikle en fazla topikal kullan ru spiro gibi.
    İçten tedaviden kastın ne hocam neler kullanıyorsun söyleyebilir.misin
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kanki saç durumunu paylaş bakalım. Durumuna göre bişeyler önerelim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçten tedaviden kastın ne hocam neler kullanıyorsun söyleyebilir.misin
    İçten kastım deri yapısını bozmayan aksine düzelten tedavi edici öcellikle etkenleri kastediyorum cidden ara verilse bile uzun süre canlılık ve iyi etki devam ediyor. Buna beslenme de dahil etkenlerde.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçten kastım deri yapısını bozmayan aksine düzelten tedavi edici öcellikle etkenleri kastediyorum cidden ara verilse bile uzun süre canlılık ve iyi etki devam ediyor. Buna beslenme de dahil etkenlerde.
    Hocam tedavini de bu bahaneyle sormuş olayım neler kullanıyorsun acaba
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Protez iş değil ya. Özellikle hayatında spor olan insanlar için. Cildinde yağlı bir ciltmiş o bantlar kısa sürede gevşer. Yazın kafa terledikçe o kafanın protez yapışan kısmını düşünmek bile istemiyorum. Doğru kararı vermişsin. Tedavi konusunda pek bişey diyemiyorum tecrübem yok