7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Hint yağı ve dmso

Exclamation Hint yağı ve dmso

Videosunu paylaştığım kişiyi uzun zamandır takip ediyorum. Babamın kanser hastalığı sırasında tanıma fırsatı buldum. Bir çok alanda çalışmaları var. Yakın bir tarihte böyle bir video paylaştı. @miracle hocam ve diğer arkadaşların bu konu hakkındaki bilgilerini merak ediyorum. Yakında denemeye başlayabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=trFR...ture=emb_title

SaçımınDoktoru Üyesi
    inanmayın şöyle dangalaklara.

Lan hint yağı oral de kullandım, dmso çoğu losyonuma da eklerim. Bir işe yaramaz.

Kelliğe son yazmış dangalak. H**ktir

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hint yağı pge2 artışına yol açar saf pge2deb bile etkili olduğunu söyleyen var ama oral yolla alınınca. Aldığınız Hint yağı kaliteliyse bir doktora danışıp kullanabilirsiniz istiyorsanız
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısacası Minox gibi etki yapar
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bu çok hoş bir üslup değil..

Yakında denemeye başlayacağım inşallah. Eğer başlarsam sonuçları paylaşacağım .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bleu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok hoş bir üslup değil..
    Valla samimi düşüncem böyle kardeş. Laf olsun, izlenme olsun diye yazmış işte kusura bakmasın. Bu forumda yılların, şahsımın da yıllarca tecrübesi var. Bu forumda sana neyin boş beleş olduğunu en doğru anlatacak adamlardan birsiyim. Niye? Çünkü ciddi dökülmesi olan, 3 yıldır disiplinli sürekli, ciddi emek harcamış birisiyim. Başarıya ulaşamadım henüz, belki de hiç ulaşamayacağım. Ama hangi yoldan gitmemen gerektiğiyle alakalı söylediklerime inanabilirsin.

Hint yağı vs çoğunluğu bilimsel makalelelerde yorumları olan etkenler. Bu forumda yanancı forumlarda hiç hint yağı ile saç çıkaran birsini bulamazsın. Pge2 arttırdığı söyleniyor güya. Ama topikalde yağ molekülünün deriden geçmesi pek olası değil. Dmso bunu sağlar mı? Sanmıyorum. Kafana süreceğin 1 ml hint yağının tamamını deriden geçirse ne olacak? Oral yol ile 5-6 ml kullanamlar fayda sağladı diyenler var. Ama onu diyen adamlar da nw1-2 arasında. Bkz. Moreplatesmoredates derrick isimli eleman. Instagramda veya youtube da videosunu görmüştüm. Bu adamı ru ile saçları coşan olan eleman olarak bilirsiniz belki.

Velhasıl yağ ile dmso ile nw atlamak pek mümkün değil. Binde 1 sanslı bi adamsan belki. Başka bir forumda procapil sprey, günde 1 diş sarımsak yutarak 4-5 ayda vertexi kapatan eleman da gördüm.

Velhasıl son lafım gaza gelmeyin , böyle onu bını çözdüm diyen elemanlara da prim vermeyin lütfen.