Sayfa 1/10 123 ... SonSon
100 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: YouTube Kanalımız Saçımın Doktoru Artık Yayında.

YouTube Kanalımız Saçımın Doktoru Artık Yayında.

Merhaba arkadaşlar. Burada çok yol kat ettik ve umduğumuzun da ötesinde erkek kadın sayısız insana dokunup çok değerli bilgiler edindik ve paylaştık. Zaman geçtikçe bilgi ve tecrübelerin paylaşımının artması ve farklı mecralar da da olması gerekliliği ortaya çıktı. Sizden isteğim abone olmanız ve videolarda değinmemiz gereken hususları belirtmeniz. İlk 1000 üyemize bir çok açıdan ayrıcalık sunacağız. Hayırlı olsun, görüşmek üzere

Linkimiz: https://www.youtube.com/channel/UCeP...gzpF62B_Yj2bzQ
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Kanalın ikinci abonesi ben oldum üstad hayırlı olsun İNŞAALLAH

Yeni Üye
    hayırlı olsun hocam abone oldum , video önerisi olarak losyonların nasıl yapıldıgı hakkında video çok güzel olabilir

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abone oldum abi, bence etkenlerle alakalı video gelebilir nasıl hazırlanır vs
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

17. Abone olarak başarılar dilerim. İnsanlara faydalı olacağınızdan hiç şüphem yok, merakla içerikleri takip edeceğim.

hayırlı olsun abone oldum

Hayırlı olsun hocam ilgiyle bekliyorum videolarınızı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abone oldum abi. Başarılar dilerim.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Abone oldum hocam hayırlısı olsun

Abone oldum hayırlı olsun hocam
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Sayfa 1/10 123 ... SonSon