6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Finasteride Göz Kuruluğu

  1. #1

    Finasteride Göz Kuruluğu

    finasterideden dolayı göz kuruluğu yaşayan oldu mu? yaklaşık 5 ay kullandım bir dönem gözlerim kıpkırmızı oldu. doktorun yazdığı ilaçlar bile düzeltmemişti. finasterideden galiba deyip bıraktım hâlâ kuruluk var ama iyiye gidiyor.

  2. #2
    Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    21.10.2018
    Mesajlar
    20
    Androjenler özellikle en aktif androjen olan Dht gözyasi salgısı üzerinde çok etkindir.Finasterid göz kuruluğu yapar hemde kalıcı olma tehlikesi var.Göz kuruluğu için testosteron damlası veriyor doktorlar.Ne kadar önemli olduğunu oradan hesab et.
    Saç dökülmem androgen"etik" ama bu durum hiç "etik" değil!

  3. #3
    Allah şifa versin,nasıl bir meretki insan vucudunun heryerinde yanetki ortaya çıkarabiliyor Allah kimseyi bunu kullanacak piskolojiye düşürmesin

  4. #4
    Benim de başıma geldi bıraktım Proscarı.
    Göz, ereksiyon problemine benzemez dikkat edin.

  5. #5
    SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    19.07.2015
    Mesajlar
    123
    Bende yaşamıştım bunu ve alnımda sivilceler çıkıyodu 1 ay sonra geçti kuruluk ama sivilce ara ara devam etti

  6. #6
    bende ilginç şekilde yağlanmayı kesti. çok sivilce yoktu zaten ama olanı da komple kuruttu. gözleri kurutana kadar memnundum. geçmesi bir kaç ay alacak sanırım.

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •